Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2022 / 2089
У січні ми уклали договір з теплопостачання у сумі 125140,51 грн. на зимово-весняний опалювальний період. зараз виникла потреба продовжити с півпрацю з цим же постачальником послуг.(всього 195000,00). Яку процедуру обрати у даному випадку спрощену або переговорну? Чи можна збільшити суму діючого договору?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1776 / 1861
Доброго дня. Підскажіть будь ласка , для застосування п.п. 8 п.7 ст 3 - здійснення закупівлі без застосування спрощеної закупівлі у разі закупівлі товарів і послуг у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю, які необхідно документи затребувати від постачальника ? Та чи достатньо для закупівлі товарів без чіткого визначення, що саме ця організація має право реалізовувати , а лише визначено загальні фрази типу : здійснювати на території України будь-які угоди , в тому числі куппівлі-продажу?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1766 / 1630
Якщо у новоствореної організації договори на виконанні та немає виконаних в повному обсязі робіт 9послуг), чи є це підставою для відхилення такого учасника,якщо він надав найбільш економічну пропозицію та всі інші документи впорядку?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2047 / 2127
Відповідно до листа Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовник в тендерній документації встановив вимогу щодо необхідності підтвердження учасниками в складі їх тендерної пропозиції відсутності підстав для відмови згідно п. 5, 6, 12 частини 1 та частини 2 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) в довільній формі (у вигляді довідки). Учасник процедури закупівлі не підтвердив таку інформацію у спосіб визначений тендерною документацією. Питання: На підставі якої норми Закону Замовник повинен/має право відхилити тендерну пропозицію такого учасника, якщо статтею 31 Закону такої підстави не передбачено?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2354 / 2320
Доброго дня! Надайте будь-ласка роз`яснення стосовно застосування норм ст. 631 ЦКУ при проведенні спрощеної процедури закупівель. Чи правомірно застосовувати частину третю статті 631 ЦКУ, якою передбачено право сторін встановити, що умови договору застосовують до відносин між ними, які виникли до його укладення, а саме з дати повідомлення про намір укласти договір при проведенні спрощеної продури закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2