Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3682 / 3733
Сторони підписання рамкової угоди, яка укладається ЦЗО в інтересах замовника; Сторони підписання договору закупівлі за рамковою угодою, яка укладається ЦЗО в інтересах замовника;
Відповідь
11.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3463 / 3739
Чи включає в себе пункт ПКМУ від 20 березня 2020 р. № 225 «Реконструкція, реставрація, капітальний ремонт приміщень та споруд закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» послуги з проектування, проведення експертизи проектно-кошторисної документації, авторського та технічного нагляду вищезгаданих робіт?
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3852 / 3834
1. Чи правомірним є покладення рішенням (наказом) начальника організації (військового інституту) фунцій оповноваженої особи на військовослужбовця (як додаткової роботи, але без відповідної доплати згідно з законодавством)? Відсутність доплати аргументована статтею 25 Закону України № 1700-VII “Про запобігання корупції”, у якій визначено, що військовим заборонено займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту). При цьому у військовому інституті є працівники (не військові), яким є можливість здійснювати доплату. 2.Чи має право і на якій підставі військовослужбовець відмовитися від виконання фунцій оповноваженої особи (як додаткової роботи)?
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4127 / 4095
Чи може один і той самий субпідрядник бути у декількох учасників однієї тендерної пропозиції з виконанням однакових робіт?
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3022 / 3115
Доброго дня! Відповідно до вимог підпункту 1 абзацу 3 пункту 4, підпункту 2 абзацу 4 пункту 4 та підпункту 3 абзацу 3 пункту 4 розділу Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, затверджених Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року № 2628 у реквізитах банківської гарантії зокрема, зазначається категорія юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, гаранта, принципала, бенефіціара. Просимо надати відповідь - до якого нормативного документу звернутися для визначення цих категорій та яку інформацію необхідно зазначити у реквізитах гарантії.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2