Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.11.2023 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1340 / 1311
Доброго дня. Коледж в результаті реорганізації припинить свою діяльність 31 грудня поточного року .З 01 січня 2024 року розпочне свою роботу новостворений коледж ( нова назва, новий код ЄДРПОУ) . Новий коледж пройшов державну реєстрацію в листопаді поточного року і в його штатному розкладі є лише в.о.директора та в.о.голов. бухгалтера, фінансування відсутнє. Чи може призначена уповноважена особа розпочати процедуру відкритих торгів на 2024 рік , якщо статутний капітал коледжу дорівнює нулю.?
Відповідь
21.11.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1924 / 1887
Доброго дня! Під час планування закупівель на наступний рік є потреба придбання товару за одним кодом ДК 021, але на різні суми, залежно від виробничої необхідності підприємства. Чи буде це вважатися порушенням п.6 Особливостей та вказувати на поділ предмету закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури закупівлі відкритих торгів, якщо спочатку будуть закуповуватися нагальні потреби сумами у відповідності до п. 11 Особливостей (до 100 тис. грн.), а потім оголошені процедури закупівель відповідно до чинного законодавства України? Дякую!
Відповідь
13.11.2023 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1423 / 1511
За якою процедурою повинна здійснюватися закупівля послуг з зовнішнього аудиту для підприємств, що становлять суспільний інтерес. ст.29 ЗУ «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» передбачає проведення конкурсу аудиторським комітеттом Товариства і оголошення про нього на сторінці компанії. Поданням на розгляд Наглядовій двох кандидатів та затвердження кандидата на проведення аудитом Зборами Акціонерів. Також, в цій же статті вимагається дотримуватися порядку, визначеному Законом України "Про публічні закупівлі". Одночасне виконання цих двох вимог є неможливим, якщо оголошувати тендер- переможець один і угода укладається незалежно від рішення Зборів Акціонерів. Якщо ж не оголошувати тендер на Прозорро тоді вийде недотримання вимог до підприємств що є замовником відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі". Яким чином повинен проводитися відбір зовнішнього аудитора? Шляхом оголошення тендеру на Прозорро чи конкурсу на офіційній сторінці підприємсива що становить суспільний інтерес
Відповідь
13.11.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1108 / 1088
Добрий день. Проконсультуйте, будь ласка, з питання закупівлі авто за кредитні кошти. Чи це закупівля в розумінні Закону? Кошти будуть частково власні. Частково - кредит від банківської установи, перераховані на рахунок постачальника напряму. Як зазначити джерело фінансування в плані?
Відповідь
03.11.2023 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1641 / 1646
Доброго дня. Є питання щодо Методу визначення очікуваної вартості товару, а саме Розрахунку очікуваної вартості товарів/послуг методом порівняння ринкових цін. Відповідно до «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020 № 275, «Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни ТА інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.», У даному випадку не зрозумілим є сполучник «ТА». Відповідно до зазначеного, послідовність дій при визначенні очікуваної вартості за методом порівняння ринкових цін наступна: 1) здійснити пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну (мережа інтернет, прайси та інше) 2) направити не менше 3-х письмових запитів цінових пропозицій до постачальників/виробників товару 3) визначити очікувану ціну за одиницю, як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних 4) визначити очікувану вартість, як добуток очікуваної ціни за одиницю на кількість товару/послуг. Чи вірно я розумію дану норму? Чи слід розуміти способи аналізу ринка шляхом аналізу загальнодоступної інформації та аналізу інформації, отриманої шляхом проведення ринкових консультацій, як два окремих, не залежних один від одного способів? Чи дійсно для кожного виду товару слід використовувати обидва способи аналізу ринка? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2