Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1405 / 1458
Доброго дня! Я являюсь уповноваженою особою з публічних закупівель. У мене виникло таке питання. Чи можу я в майбутньому (скажімо, через рік) пройти навчання з дієтології, відкрити ФОП та працювати дистанційно? Чи буде така моя діяльність порушенням закону? Я ніде не можу знайти відповідь на дане питання. Дякую.
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1550 / 1539
Добрий день. По якій процедурі потрібно здійснити закупівлю програмного забезпечення зі створення ігор у нерезидента (так як українських постачальників даного продукту немає), вартість якого близько 70 тис. грн. в рамках реалізації грантового проекту?
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1759 / 1762
Відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), дія Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є послуги з провадження наукової, науково-технічної діяльності, які фінансуються на конкурсній основі в порядку, визначеному статтями 58 і 59 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність". Враховуючи статті 58 і 59 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", можна зазначити, що до сфери дії Закону не відносяться послуги з провадження наукової, науково-технічної діяльності, що фінансуються на конкурсній основі та у випадку грантової підтримки наукової і науково-технічної діяльності за рахунок коштів державного бюджету. Проте, у нормах Закону не визначено, чи застосовується Закон при грантовій підтримці наукової і науково-технічної діяльності за рахунок коштів міжнародних організацій, установ тощо (міжнародні гранти). Враховуючи вищезазначене, прошу надати роз'яснення, чи поширюється дія Закону на закупівлі, предметом яких є послуги з провадження наукової, науково-технічної діяльності, що фінансуються за рахунок коштів міжнародних організацій, установ тощо (міжнародні гранти).
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1803 / 1809
Доброго дня! Прошу Вас надати допомогу у вирішенні питання щодо обрання типу закупівлі. В березні 2020 року установа закупила товари за кодом 336000000-6 (лікарські засоби) на загальну суму 148000 грн. за прямими договороми без проведення процедури закупівлі (опублікували звіт про укладений договір). На сьогодні в установи виникла потреба закупити вакцину (за тим же кодом ДК 336000000-6(Вакцини) на суму 3000,00 грн. Прошу пояснити який тип закупівлі обрати (спрощену закупівлю чи закупівлю без проведення процедури закупівлі)? Чи може установа здійснити закупівлю товару за цим же кодом ДК до 50 0000 грн. (але в межах 200 000 грн. з розрахунку за рік)? Чи можна здійснити закупівлю вакцини без застосування процедури закупівлі, опублікувавши звіт про укладений договір?
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1481 / 1516
Доброго дня! Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 4 ЗУ «Про публічні закупівлі» у річному плані повинна міститись така інформація: розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі. Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, очікувана вартість – розрахункова вартість предмета закупівлі на конкретних умовах поставки із зазначенням інформації про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків та зборів. Питання: чи потрібно в річному плані зазначати інформацію про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків та зборів? Якщо потрібно, то де це зазначати оскільки в ЕСЗ це не реалізовано? Завчасно вдячна за відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2