Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1989 / 2039
Доброго дня. Як розуміти пп.2 п.5 ст.41 Закону щодо права збільшення ціни - "не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору". Дякую.
Відповідь
12.02.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3062 / 3131
Замовник оголосив відкриті торги, поділені на два лоти. Вони не відбулись через відсутність учасників і так сталося двічі. Замовник планує провести переговорну процедуру закупівлі і є постачальник з яким можна укласти договір на всю закупівлю за обома лотами. Чи можна у такій ситуації проводити переговорну закупівлю одним лотом?
Відповідь
12.02.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2059 / 2083
Чи може заступник директора державної установи бути уповноваженю особою?
Відповідь
12.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2680 / 2712
Доброго дня! Готую документацію для оголошення процедури відкритих торгів по страховим послугам. Розроблюючи проєкт договору зіткнулась з таким питанням: невідємною частиною договору є додаток1 з вказанням конфіденційної інформації щодо застрахованих осіб. Підкажіть будь-ласка чи не буде порушенням не публікувати додаток 1 до договору, якщо він є невідємною частиною договору? Чи як варто діяти в данному випадку?
Відповідь
12.02.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2179 / 2224
Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-28-005868-c При поданні Цінової пропозиції сталася механічна помилка в п.24. Тобто ціна повинна бути не 76,32 грн, а 763,20. Після аукціону цінова пропозиція зменшилась з 90153,00 грн. до 89070,00 грн. Запитання. Для укладання Договору необхідно зменшити ціни за одиницю згідно аукціону пропорційне зазначеним цінам в попередній пропозиції. Чи можливо зазначити нові ціни на одиницю товару (при підписанні договору) зі збільшенням ціни позиції в якій допущена помилка, а в інших позиціях знизити ціни . Цінова пропозиція в результаті буде відповідати сумі аукціону 89070.00грн. З приводу цього є якісь нормативні документи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2