Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.04.2024 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
238 / 248
Доброго дня. Якщо підприємство має діючий договір на ВИКОНАННЯ РОБІТ з реконструкції споруди, заключений за процедурою Відкритих торгів з особливостями, в якому одна з робіт це перевезення 10 тон піску на відстань 50 км (так було визначено замовником в технічному завдані), але виявилось, що перевозити потрібно на 80 км, то чи має замовник право укласти договір на ПОСЛУГИ з перевезення на 30 км з тим самим підприємством, керуючись п.п.8) п.13 Особливостей?
Відповідь
21.04.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
745 / 153
Замовник провів відкриті торги з особливостями на закупівлю конкретного товару (продукти харчування) на весь 2024 рік і на великий об`єм. В закупівлі я визнаний Переможцем. Через певний проміжок часу Замовник, замовивши в мене надзвичайно малу кількість товару, оголошує запит ціни пропозицій на той самий товар, в якому перемагає інший учасник. Уклавши з іншим учасником договір поставки Замовник замовляє товар виключно в нього, і не здійснює жодних замовлень в мене. Ймовірно, що він просто чекає кінця бюджетного року, щоб просто закрити діючу угоду. Це ж порушення? Як я розумію Замовник спочатку повинен замовити товар в мене?
Відповідь
19.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
296 / 311
Під час воєнного стану замовник може проводити спрощені закупівлі відповідно до наказу ДП «Прозорро» № 25, яким затверджено Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в Особливостях. З огляду на п. 1 Інструкції та норми п. 11 Постанови № 1178 Наказ № 25 та затверджена цим наказом Інструкція можуть застосовуватися замовником у разі закупівлі: товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту) до 100 тис. грн; послуг з поточного ремонту до 200 тис. грн; робіт, вартість яких до 1,5 млн грн. В разі проведення Спрощеної закупівлі за наказом №25 скажімо на роботи до 1,5 млн, в складі яких є локалізований товар: чи потрібно вимагади довідку/інформацію про локалізацію? Чи потрібно вимагати документи по пункту 13-1 Постанови Уряду №861, зважаючи що у цьому пункті йдеть про тендерну пропозицію та тендерну документацію, при цьому ці поняття не застосовуються при проведенні спрощеної закупівлі за Наказ № 25?
Відповідь
18.04.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
185 / 181
Заклад охорони здоров'я планує провести поточний ремонт будівлі та облаштування прибудинкової територіі до нього (пішохідна доріжка) Це має бути один об'єкт закупівлі чи різні?
Відповідь
17.04.2024 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
444 / 480
Доброго дня! ПІдскажіть будь ласка, чи можна вважати 18.03.2024 датою оприлюднення змін, якщо додаткова угода підписана 15.04.2024 та термін дії договору до 15.04.2024 включно?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2