Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1246 / 1314
Згідно пункту 5 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» «Замовникам забороняється вимагати від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.» Запитання: Якщо замовник вимагає завірені належним чином копії документів з написом «Копія», «З оригіналом згідно» не буде порушенням підписання такої копії електронно цифровим підписом або такі документи обов’язково повинні містити підпис посадової особи та печатку учасника.
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1384 / 1450
01.10.2020 р. до установи звернулась перекладач з заявою про виплату винагороди перекладача за виконаний усний та письмовий переклад на підставі ухвали суду від 23.09.2020 р. з врахуванням вимог Інструкції, затвердженої постановою КМУ від 01.07.1996 №710. Чи відображається таке відшкодування в плані закупівель? Якщо так, то як відзвітуватись по такій закупівлі?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1294 / 1330
Після проведення відкритих торгів між замовником та переможцем було укладено договір поставки з умовами проведення розрахунків - оплата 100% ціни товару після здійснення поставки. Замовник хоче змінити умови проведення розрахунків на 100% оплату ціни товару до здійснення поставки? Якою нормою Закону України "Про публічні закупівлі" керуватися в такому випадку?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1176 / 1224
Відповідно до пункту 15 розділу ІІ “Особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг” Порядку визначення предмета закупівлі товарів і послуг, необхідних для проведення культурно-мистецьких заходів (створення нових постановок, концертів, виготовлення (створення) вихідних фільмових матеріалів, аудіовізуальних творів), а також заходів з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, популяризації читання та української літератури у світі, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного заходу, якщо такий захід включено саме до планів роботи Міністерства культури, молоді та спорту України, Українського інституту національної пам’яті та/або державної установи «Український інститут книги» на відповідний період. Питання: Чи може Департамент культури Луцької міської ради керуючись пунктом 15 розділу ІІ “Особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг” Порядку визначення предмета закупівлі товарів і послуг, при визначенні предмету закупівлі товарів і послуг, необхідних для проведення культурно-мистецьких заходів здійснювати за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг ОКРЕМО ДЛЯ КОЖНОГО ЗАХОДУ, якщо такий захід включено саме до планів роботи Департаменту культури відповідно до затвердженої рішенням Луцької міської ради Програми розвитку культури на 2018-2020 роки? Чи п.15 розділу ІІ Порядку стосується виключно Міністерства культури, молоді та спорту України, Українського інституту національної пам’яті та/або державної установи «Український інститут книги»?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1113 / 1172
Планується закупівля у сумі 3 т.грн через е-каталог. Відповідно до пункту 66 Постанови КМУ 14.09.2020 №822 "Замовник укладає договір про закупівлю з переможцем відбору не пізніше ніж через 10 календарних днів з дня отримання від переможця відбору повідомлення щодо наміру укласти договір про закупівлю." У пункті 53 Постанови зазначено "У разі здійснення закупівель товарів, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, замовник здійснює відбір постачальника шляхом формування замовлення в електронному каталозі з дотриманням принципів здійснення закупівель, визначених статтею 5 Закону." Питання: пунктом 53 передбачено що "замовник здійснює відбір постачальника", тому він (постачальник) є переможцем відбору? Таким чином договір укладати треба не пізніше ніж через 10 календарних днів(пункт 66 Постанови)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2