Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
262 / 269
Доброго дня! Я, 26.03.22 р. оформила допомогу від держави в додатку Дія на 6500. Було написано " Одобрено" ,що кошти надійдуть на протязі 10 днів. Картка на виплату в Приватбанку з'явилася. Але до сих пір виплата не поступила на картку. В Приватбанку і в дії мені ніхто не може дати відповідь. Я хочу запитати: " Чому?" Мої співробітники давно вже отримали цю виплату.
Відповідь
26.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
173 / 171
Відповідно до ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити йому в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 Закону) в разі, якщо наявні певні підстави для цього, перелік яких наведений в частині 1 ст. 17 Закону. Керуючись частиною 5 ст. 17 Закону та п. 2 частини 2 ст. 22 Закону Замовник не вимагає в тендерній документації (участі у переговорній процедурі закупівлі) документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. Відповідно до роз’яснення Міністерства економіки України №3304-04/34835-06 від 03.06.2020 р. «Щодо застосування статті 17 Закону» інформація для підтвердження відповідності учасника та/або тендерної пропозиції учасника, зокрема пунктам 2, 3, 8 та 9 частини 1 ст. 17 Закону, перевіряється безпосередньо замовником під час проведення процедур закупівель, документи від учасників не вимагаються. У зв’язку із запровадження правового режиму надзвичайного стану у відповідності до Указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022, з подальшим його продовженням Указами Президента від 14.03.2022 року №133/2022, від 18.04.2022 року №259/2022, від 17.05.2022 р. №341/2022 та засвідченням Торгово-промисловою палатою України форс-мажорних обставин листом від 28.02.2022р. №2024/02.0-7.1, Замовником не може бути перевірена інформація для підтвердження відповідності учасників п. 2, 3, 8 та 9 частини 1 ст. 17 Закону, оскільки усі державні реєстри, доступ до інформації яких був вільний, наразі не працюють (за посиланням на реєстр, відповідний реєстр не відкривається та інформацію переглянути/перевірити неможливо). Таким чином, Замовник не може підтвердити відповідність/невідповідність учасників пунктам 2, 3, 8 та 9 частини 1 ст. 17 Закону. Враховуючи вище наведене, просимо Вас роз’яснити, чи правомірне від час воєнного стану проведення процедур закупівель відповідно до Закону у зв’язку з відсутністю у Замовника можливості виконати вимоги ст. 17 Закону щодо самостійної перевірки інформації по учасникам, чи правомірне прийняття в роботу інформації, поданої учасниками при заповненні електронних полів (довідки в довільній формі від учасників та/або проставлення учасниками лише формальної «галочки» у відповідному полі електронної системи закупівель). А також просимо надати рекомендації, як вчиняти в даній ситуації, як отримувати інформацію щодо повноцінної перевірки учасників відповідно до ст. 17 Закону для можливості проведення закупівель у відповідності до Закону без його порушення, адже Закон є дійсним і Замовники можуть проводити закупівлі у відповідності до нього. Дякую
Відповідь
26.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
209 / 209
Надійшла відмова у видачі висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком, просимо надати докладніше роз'яснення чому надійшла відмова та що потрібно виправити. Очікуємо, дякую.
Відповідь
26.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
250 / 264
Чи може Уповноважена особа, яка має технічну можливість працювати, виконувати свої функції (оприлюднювати інформацію в ЕСЗ) знаходячись в простої?
Відповідь
26.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
185 / 190
Чому я не отриимала 6500 гривень, якщо заявка в Діі оформлена вдало 28.03.2022, але кошти ще й досі не надійшли.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2