Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5100 / 5119
Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що замовник не займає монопольне (домінуюче) становище на ринку таких товарів та інші суб'єкти господарювання можуть вільно здійснювати їх продаж за тих самих умов, що і замовник. Просимо надати консультацію щодо умов, при наявності яких, можливе застосування вказаної вимоги Закону. Чи поширюється дія Закону на випадки закупівлі продукції для реалізації в закладах громадського харчування, у тому числі сировини для приготування страв?
Відповідь
06.07.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5098 / 4972
Доброго дня, шановні колеги! 26.06.2021 набули чинності зміни до Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), зокрема Розділ Х ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ доповнено пунктом 3-2, яким встановлено, що до 24 серпня 2021 року замовники, визначені Кабінетом Міністрів України, можуть здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення заходів з відзначення 30-ї річниці незалежності України, згідно з переліком товарів, робіт і послуг, затвердженим Кабінетом Міністрів України, за переговорною процедурою, встановленою статтею 40 цього Закону. При цьому замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через п’ять днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Однак, ця норма не уточнює в якому саме випадку, з зазначених частиною другою статті 40 Закону, має проводитися переговорна процедура для закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення заходів з відзначення 30-ї річниці незалежності України. А умови жодного з таких випадків відсутні при здійсненні таких закупівель. Це питання має неабияке значення для замовників, як через те, що при публікації повідомлень про намір укласти договір на майданчику потрібно вибрати відповідний випадок так і через те, що для випадків зазначених пунктами 2, 4, 5 частини другої статті 40 Закону, не потрібно вимагати від учасника надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону, а в інших випадках така вимога є необхідною. У зв'язку з вищевикладеним, прошу надати роз'яснення щодо випадку з зазначених частиною другою статті 40 Закону, який необхідності обрати замовнику при здійсненні переговорної процедури закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення заходів з відзначення 30-ї річниці незалежності України.
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5092 / 4850
Доброго дня!Чи може Замовник при проведенні торгів з публікацією англійською мовою відхилити пропозицію Учасника, якщо на періоді прекваліфікації не надано банківської гарантії, яка вимагалася у тендерній документації?Дякую за відповідь.
Відповідь
28.11.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5091 / 4869
Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи можна змінити в договорі умови оплати за природний газ, якщо в звязку з закінченням бюджетного року виникла необхідність здійснити попередню оплату по рахунку за грудень 2017 року, а в договорі сказано, що оплата здійснюється на підставі актів приймання-передачі по факту поставки природного газу, який постачальний відмовляється видати раніше 31 грудня.
Відповідь
20.09.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5088 / 5143
Відповідно до п.2 ч.4 ст. 36 ЗУ Про публічні закупівлі зміна ціни за одиницю товару може бути змінена не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. На ринку нафто-продуктів ціни з 01.09.18 року зросли на 20 відстотків, чи може постачальник зробити дві додаткові угоди, кожна з яких на підвищення ціни на 10 відсотків, які вступлять в дію з 01.09.18
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2