Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5091 / 4904
Добрий день? Відповідно до річного плану закупівель передбачено придбати за кодом 33600000-6 «Фармацептична продукція» товару на загальну суму 217709 грн грн., в т.ч. Медикаменти 20800 грн, Реактиви для визначення групи крові 4 309 грн, Вакцини проти грипу 12600 грн,Туберкулін 180000 грн. 1.Чи потрібно проводити відкриті торги на загальну суму за кодом 33600000-6 чи можна окремо на вакцину, туберкулін, реактиви ,медикаменти? 2.Якщо можна окремо, це повинні бути відкриті торги незалежно від суми договору чи можна провести відкриті торги на туберкулін, а на інше укласти прямий договір?
Відповідь
24.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5089 / 5064
Добрий день. Проводячи процедуру відкритих торгів з публікацією англійською мовою зіткнулись з наступною ситуацією: На сьогоднішній день наша закупівля перебуває на стадії Прекваліфікація (період оскарження). В тендерній документації посада нашого керівника зазначено як : "Головний лікар" , та на сьогоднішній день наш медичний заклад перебуває в стадії реорганізації (перетворення) відповідно до рішення сесії Харківської міської ради. Через що посаду головного лікаря змінено на "Голова комісії, головний лікар". Підскажіть, будь ласка,як нам бути із заключенням договору після аукціону. Чи потрібно вносити зміни до договору про закупівлю та публікувати ії на майданчику E-tender? На майданчику E-tender відсутній пункт "Зміна посади підписанта договору") З повагою, тендерний комітет.
Відповідь
15.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5088 / 4921
Були проведені відкриті торги на суму 695000 грн. Один лот було відмінено (подання до участі в них менше двох тендерних пропозицій). Сума відміненого лоту складає 123000 грн. Потреба в закупівлі не зникла.Питання:треба проводити процедуру відкритих торгів? чи розцінювати це як новий предмет закупівлі і можна провести закупівлю без застосування процедури відкритих торгів?
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5087 / 5130
Чи може в одній будівлі бути декілька обєктів капітального ремонту??? (В одній будівлі на різних поверхах окремі проектні роботи, чи це один обєкт)
Відповідь
06.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5085 / 5185
Доброго дня! Замовником (01.03.2021 р.) була оголошена процедура закупівлі - відкриті торги, предмет закупівлі природний газ, очікувана вартість предмета закупівлі 1000000 (один мільйон) грн. з ПДВ. Після розгляду тендерних пропозицій учасників, один з учасників подав скаргу №1 до АМКУ на дії Замовника. Замовником відповідно до пункту 3 частини другої статті 40 Закону була проведена переговорна процедура закупівлі на суму, що дорівнює 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. За результатами цієї переговорної процедури закупівлі був укладений договір на суму 200000 (двісті тисяч) грн. з ПДВ. АМКУ задовольнив скаргу №1, а Замовник виконав рішення АМКУ. Після повторного розгляду тендерних пропозицій, інший учасник подав скаргу №2 до АМКУ на дії Замовника. Чи має право Замовник відповідно до пункту 3 частини другої статті 40 Закону провести ще одну (другу) переговорну процедуру закупівлі на суму, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується (складає в конкретному випадку 15% від очікуваної вартості тендера, що оскаржується). Та укласти ще один договір на загальну суму 150000 (сто п’ятдесят тисяч) грн. з ПДВ? Заздалегідь вдячний за консультацію.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2