Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
785 / 836
Добрий день! Будь ласка, підкажіть, договір був укладений 17 лютого, я правильно порахую індекс інфляції, якщо почну з березня, чи березень приймається за одиницю? (використовую метод закупівельних цін попередніх закупівель).Дякую
Відповідь
12.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
801 / 740
Чи може бути учасником торгів об'єднання юридичних осіб без створення окремої юридичної особи, якщо об'єднання створено на території Євросоюзу по Європейському законодавству , учасниками є резиденти і нерезиденти України.
Відповідь
12.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
842 / 850
Просимо проконсультувати з наступного питання. Подана скарга, що стосуються прийнятих рішень замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників (у нашому випадку після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами проведення відкритих торгів). Згідно з ч. 17 ст. 18 Закону після подання суб’єктом оскарження скарги до органу оскарження електронна система закупівель … не оприлюднює рішення замовника про відміну тендера чи визнання його таким, що не відбувся, …, договір про закупівлю і звіт про результати проведення закупівлі. Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення ... крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. Розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених ч. 6 ст. 33 Закону. Перебіг цих строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги, рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду. Заборона вчиняти будь-які дії, крім усунення порушень, стосується замовників. Згідно з ч. 6 ст. 17 Закону переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Чи зупиняє скарга перебіг строків подання документів переможцем процедури закупівлі?
Відповідь
12.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
949 / 981
Якщо в обєкт будівництва (згідно зведеного кошторису) входять витрати : авторський нагляд ( 1350грн), технагляд (10 тис грн), експертиза( 2970грн), проектування (40тис), будівелно-монтажні роботи (170тис) Загальна вартість з усіма витатами,наприклад,складає 200тис, Як треба заключати договори? 1) Проектування (40тис менше 50тис) прямий договір, 2) Експертиза кошторисної документації ( 40тис+2970 менше 50тис) прямий договір 3) Договір СМР (170тис+ 2-а попередніх договри)- спрощена процедура-тендер 4) ТЕХНАГЛЯД (10тис менше 50тис),але в купі з попередніми договорами перебільшує 50 тис, що треба подавати на тендер цю послугу??? 5) Авторський нагляд (1350 менше 50тис)але в купі з попередніми договорами перебільшує 50 тис, що треба подавати на тендер цю послугу??? Дайте пояснення, щодо нових правил
Відповідь
12.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
769 / 810
Чи можна вважати дискримінаційною умову тендерної документації Замовника (спеціальний субєкт на якого покладені обовязки з охорони та територіальної оборони, що приймає участь в ООС та діє виключно в інтересах держави)за процедурою відкритих торгів, а саме: "Учасник у складі тендерної пропозиції подає інформацію про наявність у власності зарезервованої кількості товару для забезпечення потреб Замовника (з зазначенням місця зберігання)."? ПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКА: Дана умова була включена до вимог ТД з метою забезпечення неухильного, гарантованого, безперервного постачання(однією партією) товару що не буде залежити від зміни ціни на товар протягом терміну дії тендорної пропозиції та на момент укладання угоди та її виконання.Ця умова доцільна у звязку з обовязками що покладені державою на Замовника з метою їх суммлінного виконання. Також зазначаємо що Замовник вимагає лише підтвердження наявності у власності Учасника товару та місця його зберігання, вимог стосовно місць зберігання та власності на обєкти де зберігається товар, Замовник не зазначає, що надає можливість Учасникам навіть за відсутності обьектів для зберігання товару виконати відповідну умову щодо надання інформації про знаходження у власності Учасника товару що є предметом закупівлі (в обсягах закупівлі/тендерної пропозиції) та місце його зберігання, шляхом використання матеріально-технічної бази партнерів з якими співпрацюють Учасники.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2