Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1454 / 1456
Відповідно до положень ч. 3 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі", оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро. Прошу повідомити, обов’язковість додаткового оприлюднення оголошення в електронній системі закупівель англійською мовою, що передбачено ч. 3 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" застосовується: в разі якщо очікувана вартість разової закупівлі, товарів і послуг більше - 133 тисячам євро? чи в разі, якщо загальна очікувана вартість таких закупівель за рік більше - 133 тисячам євро?
Відповідь
10.02.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1624 / 1690
Доброго дня. Виникла така ситуація. Терміново необхідно укладати договір. Допоможіть з визначенням предмету закупівлі. Відповідно до п. 5. Наказу МРЕТСГУ «Про визначення предмета закупівлі» від № 708 Визначення предмета закупівлі послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надаються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, здійснюється за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), які визначаються відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327. Питання: як визначити код професії за напрямком «Підприємницька діяльність»?
Відповідь
10.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1915 / 2061
Доброго дня. Підкажіть, як правильно планувати на рік процедуру закупівлі за ДК 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт», якщо планується поточний ремонт на суму 49 тис грн і капітальний ремонт на 250 тис грн за одним об’єктом . Чи можна у плані розділити закупівлі на послуги з найбільш відповідним ДК (за 4 цифрою ?) та робити звіт, або необхідно об’єднувати за сумами по коду 45000000-7 та проводити спрощену процедуру на поточний ремонт (послугу) на суму 49 тис. грн. та спрощену на капітальний ремонт на суму250 тис. грн.?
Відповідь
10.02.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1737 / 1789
як вплинути на замовника який під час закупівлі двох послуг обєднав їх в одну закупівлю та зазначив невірний код ДК (невірно визначив предмет закупівлі)і відмовляється усувати зазначені недоліки. Так, Замовноком Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради 09.02.2021 оголошено закупівлю UA-2021-02-09-005729-a. Замовник вибрано код ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» який зовсім не передбачає доступ до мережі інтернет, що в свою чегру сутеречить вимогам тендерній документації, в якій зазначено окрім закупівлі послуг телефонного звязку ще послугу із доступу до мережі інтернет на яку розповсюджується інший код ДК, а саме: код ДК 021:2015 «64220000-4 Телекомунікаційні послуги, крім послуг телефонного звязку і передачі даних. В проекті договору також зазначено код ДК для телефонного звязку та відсутній код ДК для надання послуги з доступу до мережі Інтернет. як вплинути на замовника який під час закупівлі двох послуг обєднав їх в одну закупівлю та зазначив невірний код ДК (невірно визначив предмет закупівлі)і відмовляється усувати зазначені недоліки.
Відповідь
10.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1411 / 1495
Доброго дня, підкажіть, будь ласка. Договір поставки товару (газ ПРОПАН) укладено 29.12.2020р. Постачальник забажав змінити ціну газу у бік збільшення, довідка ТПП в наявності, але є питання. Який газ мається на увазі згідно п.2 ч.5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" - Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії... Чи слід враховувати газ ПРОПАН в обмеження строків, які не застосовуються, відповідно до вказаної норми Закону, чи це стосується тільки природного газу для опалення. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2