Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.02.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2316 / 2367
Прошу надати роз'яснення чи поширується дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на закупівлі, які здійснюються підприємтсвами, які належать до структури Укроборонпрому та є в переліку,затвердженому постанвою КМУ №83 від 04.03.2015? Чи оприлюднюють такі підприємства інформацію про закупівлі відповіднодо до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
10.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2364 / 2226
Просимо Вас надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері закупівель, а саме : ст. 3 п. 5 п.п. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» – «Дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону». Між КНП «Бориспільською багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування» та НСЗУ укладений договір (далі-Договір) про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за пакетами: 1. Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах; 2. Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій; 3. Медична допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах; 4. Медична допомога при пологах; 5. Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ; 6. Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом, SARS-CoV-2; 7. Ведення вагітності в амбулаторних умовах. Для забезпечення медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій відповідно до Договору, підприємству необхідно заключити договора з Підрядниками, які можуть забезпечити проведенням лабораторних досліджень, а саме: біохімічні скринінги для вагітних в амбулаторних умовах, проведення лабораторних досліджень-діагностика ВІЛ-інфекції, дослідження сироваток крові на реакцію Вассерман, визначення субпопуляції лімфоцитів периферичної крові CD4, визначення копії РНК ВІЛ-1, бактеріологічні дослідження, комп’ютерна томографія для інсультних хворих (далі-Послуги), у звязку із відсутністю в КНП «ББЛІЛ» матеріальної бази. Враховуюче викладене, просимо роз’яснити: -Чи відносяться ці послуги до послуг за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону, на яке не поширюється дія Закону відповідно до ст. 3 п. 5 п.п. 18 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
10.02.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3247 / 3256
На офіційному порталі публічних закупівель «Prozorro» було опубліковане оголошення щодо проведення закупівлі – «Будівництво еколого-освітнього візит-центру НПП "Верховинський"», ID: UA-2018-11-27-000947-a, замовник національний природний парк «Верховинський». За результатами відкритих торгів визначено переможцем ТОВ «Спеценергомонтаж Київ» 26.12.2018 року було укладено договір – «Будівництво еколого освітнього візит - центру НПП «Верховинський» в селі Верхній Ясенів, присілок Печіще Верховинського району Івано-Франківської області» , за адресою: 78712, присілок Печіще, село Верхній Ясенів, Івано -Франківська обл., Верховинський р-н, . В результаті виконання договору відбулося корегування проектно-кошторисної документації - внесення змін до затвердженого (схваленого) проекту будівництва на підставі завдання на корегування відповідно до нових містобудівних умов, після анулювання попередніх. За результатами розгляду відкорегованої ПКД було видано позитивний експертний звіт з назвою "Нове будівництво еколого-освітнього візит-центру НПП "Верховинський в селі Верхній Ясенів, присілок Печіще, Будинок №91, Верховинського району Івано-Франківської області. Коригування". А в першому експертному звіті за 2018 рік була назва -«Будівництво еколого-освітнього візит-центру НПП «Верховинський» в селі Верхній Ясенів, присілок Печіще Верховинського району Івано-Франківської області». Чи наша установа як замовник може продовжувати виконання будівельних робіт згідно укладеного договору .
Відповідь
10.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2776 / 2839
Доброго дня ! Прошу надати роз'яснення . В установі є посада фахівця з публічних закупівель, яка є уповноваженою особою за організацію і проведення процедур закупівель/спрощених закупівель . Чи правомірно адмінстрація хоче розприділити функції уповноваженої особи між двома працівниками із штатної чисельності, а саме : на одного працівника покласти функції уповноваженої особи ,яка буде організовувати та проводити конкурентні процедури ,а уповноважена особа -фахівць з публічних закупівель спрощені закупівлі та інші. В чому тоді полягаю робота фахівця з публічних закупівель?
Відповідь
10.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2030 / 2047
В 2016 році було зроблено проект капітального ремонту харчоблоку. Деякі роботи по проекту були виконані. Зараз необхідно зробити корегування робочого проекту капітального ремонту харчоблоку на очікувану вартість проекту 120000грн. Чи потрібно проводити закупівлю згідно закону "Про публічні закупівлі", чи можна укласти прямий договір з проектаном, що робив перший проект.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2