Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.09.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
936 / 976
Звільнено з роботи директора Центру/голову тендерного комітету. В.о.директора є діючим заступником голови тендерного комітету.Згідно Положення, у разі відсутності голови комітету його обов’язки виконує секретар. Чи можна призначити/обрати нового голову тендерного комітету???Чи формувти заново новий склад ТК ???
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1001 / 953
Компанією ТОВ «Оператор ГТС України» проводиться закупівля «Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (Бензопили)» (посилання на оголошення https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-16-008483-c). Компанія, ТОВ «ВКП «ЕНЕРГІЯ» (ЄДРПУО 35739275), на підтвердження відповідності пропозиції технічним, якісним та кількісним вимогам предмета закупівлі встановленим Замовником (Додаток І до тендерної документації) надала паспорти якості CARBON STEEL COMPANY LIMITED: 1. №07260/1 від 07.08.2020р на бензопилу CSC-2200P (КНР), відповідність ISO 9001:2015 та ДСТУ EN ISO 12100:2016; 2. №07261/1 від 07.08.2020р на бензопилу CSC-3400P (КНР) відповідність ISO 9001:2015 та ДСТУ EN ISO 12100:2016; 3. №07262/1 від 07.08.2020р на бензопилу CSC-1500Р(КНР) відповідність ISO 9001:2015 та ДСТУ EN ISO 12100:2016 (далі по тексту Паспорти якості). В наведених Паспортах якості CARBON STEEL COMPANY LIMITED відсутня будь яка інформація (адреса, телефон, сайт, електронна пошта тощо) що дозволяє ідентифікувати виробника та зазначені моделі бензопил. За результатом пошуку по відкритим джерелам (мережа Інтернет) даних моделей бензопил (та взагалі любого іншого бензоінструменту) не знайдено, а компанія CARBON STEEL COMPANY LIMITED займається виробництвом металопрокату та металоконструкцій. Також слід зазначити що на Паспортах якості не зазначено номер та дата видачі (дійсності) сертифікату відповідності виробництва вимогам ISO 9001:2015 хоча наведено зображення печатки. Відповідно до статті 29. п.15. абзац 2. Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIIІ управління МТР зверталось до Учасника з проханням в термін до 07.09.2020р надати додаткову інформацію (копія листа додається), але на сьогоднішній день відповідь так і не надійшла. Звертаємось до Вас з проханням, допомогти підтвердити або спростувати інформацію надану учасником ТОВ «ВКП «ЕНЕРГІЯ» (ЄДРПУО 35739275), а саме допомогти встановити: - існування виробника бензоінструменту CARBON STEEL COMPANY LIMITED; - вказані в пропозиції моделі бензопил; - справжність наданих паспортів на бензопили. З повагою, Начальник відділу забезпечення ПММ, хімічної продукції, ізоляційних матеріалів та забезпечення ремонтно-експлуатаційними матеріалами Коваленко О.М. 01010, Україна, м. Київ, Кловський узвіз, буд. 7, пов. 16 Тел.: +38 (044) 461-21-48 моб.:+38 (050) 380-99-19 kovalenko-an@tsoua.com
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1300 / 1529
18.08.2018 нашим підприємством (Замовником) за результатом проведення відкритих торгів укладено договір на будівництво кабельної лінії електропередавання вартістю 20 797 360грн. Замовник належить до замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 Закону Про публічні закупівлі (далі - Закон). Роботи за договором Підрядником виконані в повному обсязі 21.12.2018. На об'єкт будівництва поширюються гарантійні зобов'язання Підрядника. В теперішній час, у зв'язку з реконструкцією автомобільної дорjги, виникла необхідність перенесення частини побудованої кабельної лінії. Вартість робіт з перенесення становить 1 950 000 грн (згідно п.5 ч.2 ст.4 Закону - спрощена закупівля). Склад робіт є повністю аналогічним проведеним роботам з будівництва. Чи може Замовник на підставі п.5 ч.7 ст.3 Закону укласти з тим самим Підрядником договір на перенесення побудованої кабельної лінії без застосування порядку проведення спрощених закупівель,уклавши договір без використання електронної системи закупівель. Прошу також пояснити необхідність застосування в данному випадку переговорної процедури закупівлі та суперечливість ч.7 ст.3 і ч.2 ст.40 Закону
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1075 / 1086
Доброго дня! Підкажіть буд-ласка за яким кодом ДК закуповувати ефір та спирт етиловий. Спирт етиловий (МНН: Ethanol),Ефір (МНН:Aephiri) мають МНН та реєстраційні документи як лікарський засіб відповідно доречно закуповувати за кодом ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція. В той же час враховуючи пункт 14 НАКАЗу №1082 ві 11.06.2020 р 14. Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим-четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі; коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. Відповідно це код ДК 021:2015 24322500-2 Спирт та ДК 021:2015 24326320-4 Ефіри . За яким кодом проводити закупівлю зазначених товарів???
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1031 / 1093
Доброго дня!Від сьогодні я Уповноважена особа юридичної особи з проведення спрощених закупівель та закупівель до 50 000 грн. До покладення на мене даних обов'язків проводилися закупівлі іншою особою. Річний план на 2020 рік відсутній. Плани, стосовно проведення конкретних закупівель до 50 тисяч без використання електронної системи, були створені у визначений ЗУ "Про публічні закупівлі" термін, але не була натиснута кнопка "Перевести у статус "Заплановано" і тому вони не опубліковані на "Прозоро". Однак, закупівлі, відображені в цих планах, вже відбулися. Надайте будь-ласка відповідь, чи буде порушенням Закону, якщо я, як Уповноважена особа від сьогодні переведу ці плани в статус "Заплановані" і опублікую на "Прозоро"? Чи буде вважатися така дія порушенням мною строків, встановлених ЗУ "Про публічні закупівлі", чи це буде порушення особи, яка проводила дані закупівлі. Також, надайте, будь-ласка, відповідь, чи за відсутності річного плану закупівель я можу проводити спрощені та інші види закупівель, шляхом створення окремих планів до кожної закупівлі? Якщо ні, то яким чином законно я повинна їх провести?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2