Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2345 / 2410
Замовник оприлюдних не зрозумілу кількість товарів, в електронних полях та завантажених файлах наведена різна кількість. Замовник при цьому не відповів на вимогу під час періоду уточнень На вимогу після аукціону та визначення переможця не відмінив закупівлю
Відповідь
22.04.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2223 / 2256
Замовник не надав відповідь на вимогу про невідповідність оприлюдненої кількості товарів закупівлі, що призвело до не вірного ціноутворення учасниками
Відповідь
22.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1722 / 1757
Не отримав 6500 гривен, заявку подавав 30.03.2022 р.
Відповідь
22.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1715 / 1906
Хочу дізнатись чи довго чекати розгляду моєї заяви на допомогу 6500?заявку одобрено.А скільки чекати ще?вже місяць
Відповідь
22.04.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3220 / 3146
Відповідно до роз'яснень на сайті "Радник у сфері публічних закупівель" договір на закупівлю у період воєнного стану діє лише на цей період (на сьогодні від 25.02.2022 до 24.05.2022). Крім того, в офіційній відповіді Уповноваженого органу з питань публічних закупівель на запит 202/2022 зазначається інформація що "З огляду на положення Конституції України, постанови № 169 та Указу Президента № 64, строк дії договору та виконання зобов’язань за ним під час воєнного стану може охоплювати саме період дії воєнного стану і передбачати можливість їх продовження у разі продовження строку воєнного стану." Проте, виконання робіт з капітального ремонту об'єктів пошкоджених в результаті збройної агресії рф техгологічно може перевищувати строк дії воєнного стану. Згідно абзацу 7 підпункту 3 пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (зі змінами): «Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України. Сторони договору про закупівлю, що укладається відповідно до абзацу першого підпункту 1 пункту 1 цієї постанови, можуть встановити, що умови такого договору застосовуються до відносин, що виникли між сторонами до набрання чинності цією постановою виключно у разі, якщо на момент набрання чинності цією постановою у замовника за закупівлею предмета закупівлі, передбаченого договором про закупівлю, були наявні умови для застосування переговорної процедури закупівлі, визначені пунктами 2, 4, 5 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, або наявні умови для не застосування порядку проведення спрощених закупівель, визначені пунктами 2, 4, 5 частини сьомої статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”». Прошу пояснити чи можливо визначити строк дії договору та строк виконання зобов’язань щодо виконання робіт, на капітальний ремонт об'єктів пошкоджених в результаті збройної агресії рф, довший, ніж строк дії воєнного стану. Наприклад: строк дії договору - 31.12.2022 а строк виконання зобов’язань щодо виконання робіт 31.08.2022
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2