Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1313 / 1363
Річний план на = суммі Договору (до порогова сумма)предмет договору коригування проєктно-кошторисної документації та отримання експертизи але сумма в Дговорі без врахування отримання експертизи. Питання: Можливо збільшення суми по договори в межах до порогової суми? Та яким чином внести зміни до річного плану як що звіт про укладенний договір по факту? Річний план та договір без вікористання електроної системи закупівель може різнитись в більшу сторону та меньшу?
Відповідь
22.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1211 / 1309
Добрий день! До вступу в дію нового Закону "Про публічні закупівлі", було укладено договір за кодом ДК 021:2015 45000000-7 Поточний ремонт за обьєктом на сумму 99 000,00грн. Під час виконання послуг (поточному ремонті покрівлі), з'явилась потреба у додатковій закупівлі (очікувана вартість 15 000,00грн).Будь ласка, поясніть як правельно вчинити в данній ситуації.
Відповідь
22.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1198 / 1219
На початку року було заплановано по предмету закупівлі за ДК 39220000-0 на суму 30000,00 грн. для придбання посуду. Закупвлю проводили "без застосування електронної системи" . У вересні м-ці 2020р., після змін у кошторисі, було добавлено додаткове фінансування в розмірі 32000,00 на придбання посуду за ДК 39220000-0 . Яку процедуру закупівлі проводити в системі : "спрощену закупівлю" чи продовжувати процедуру "без використання електронної системи "?
Відповідь
21.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1208 / 1244
Доброго дня. Чи поширюється на Договір про надання послуг з медичного огляду працівників освіти ч.18 п.5 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі": Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 18) послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону;?
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1845 / 2071
18.08.2018 нашим підприємством (Замовником) за результатом проведення відкритих торгів укладено договір на будівництво кабельної лінії електропередавання вартістю 20 797 360грн. Замовник належить до замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 Закону Про публічні закупівлі (далі - Закон). Роботи за договором Підрядником виконані в повному обсязі 21.12.2018. На об'єкт будівництва поширюються гарантійні зобов'язання Підрядника. В теперішній час, у зв'язку з реконструкцією автомобільної дорjги, виникла необхідність перенесення частини побудованої кабельної лінії. Вартість робіт з перенесення становить 1 950 000 грн (згідно п.5 ч.2 ст.4 Закону - спрощена закупівля). Склад робіт є повністю аналогічним проведеним роботам з будівництва. Чи може Замовник на підставі п.5 ч.7 ст.3 Закону укласти з тим самим Підрядником договір на перенесення побудованої кабельної лінії без застосування порядку проведення спрощених закупівель,уклавши договір без використання електронної системи закупівель. Прошу також пояснити необхідність застосування в данному випадку переговорної процедури закупівлі та суперечливість ч.7 ст.3 і ч.2 ст.40 Закону
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2