Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1404 / 1473
Чи може бюджетна установа, яка є малим непобутовим споживачем відповідно до пункту 42 частини 1 статті 1 ЗУ "Про ринок електричної енергії", укласти прямий договір на 2021 рік (без проведення спрощеної закупівлі)з постачальником універсальної послуги, якщо сума закупівлі складає близько 80,0 тис. грн.?
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1556 / 1568
Просимо розтлумачити п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосування норми вартісних меж здійснюється коду ДК вцілому, сумуючи всі очікувані вартості закупівель, чи виходячи з очікуваної вартості конкретного предмету закупівлі? Просимо дати відповідь на предмет застосування норми Закону базуючись на прикладах: 1. Вартість закупівлі згідно річного плану по коду ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), а вартість першої закупівлі, яку необхідно провести (потреби І кварталу) по цьому ж коду ДК, складає 180 000,00грн, яку процедуру Замовником має бути застосовано? 2. Вартість закупівлі згідно річного плану ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), по цьому коду здійснено закупівель на 3 000 000,00 грн., необхідно провести закупівлю з очікуваною вартістю 150 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? 3. Замовником проведено закупівель згідно коду ДК на суму 8 300 000,00грн. Виникла потреба провести закупівлю з очікуваною вартістю 120 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? В якому з перелічених прикладів Замовник зобов’язаний здійснити публікацію у відповідності до п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1417 / 1472
Доброго дня, допоможіть будь ласка щодо визначення процедури закупівлі електроенергії на 2021 рік, якщо очікувана вартість 150 000 грн. договірна потужність 35 кВт.
Відповідь
03.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1612 / 1743
Замовник на початку року за результатом відкритих торгів уклав договір із Постачальником електричної енергії на заплановану кількість кВт.год.Тариф протягом року зростав більше п'яти разів. За рахунок зростання тарифу на електричну енергію, обсяг товару значно зменшився, а юридичні зобов'язання за договором закінчились. Очікуваний обсяг електричної енергії, необхідний до кінця поточного року 80 тис. кВт.год, та відповідно сума закупівлі близько 200 000,00 грн. Замовник на початку жовтня розпочав процедуру відкритих торгів та очікує аукціону, який , можливо відбудеться в середині листопада. Договір про поставку, в кращому випадку, буде укладений 23.11.20р., плюс 20 днів для повідомлення Обленерго про зміну Постачальника, в результаті поставка електричної енергії стане можливою у першій декаді грудня! І це найкращий сценарій ! Чи можливо укласти прямий договір на постачання електричної енергії у поточному році без проведення процедури закупівлі, якщо Замовник не міг передбачити значного підвищення тарифу, та не встигає за результатами процедури закупівлі налагодити поставку електричної енергії із новим Постачальником.
Відповідь
02.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1460 / 1539
Доброго дня. Маю таке питанння щодо планування. Відповідно до річного плану закупівель та змін до нього школа проводить закупівлю меблів та іншого обладнання. Звідси питання, чи можна об’єднувати закупівлі меблів, які йдуть по різних програмах? Наприклад, за залишками освітньої субвенції оголосили спрощену закупівлю шаф для навчальних кабінетів, а за програмою "Спроможна школа" - спрощену закупівлю стінки для початкових класів НУШ. Як правильно зробити, треба виставляти закуплі окремо, чи об’єднувати в одну закупівлю?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2