Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2058 / 2091
Доброго дня підкажіть будь ласка,чому виплата ВПО прийшла тільки за один місяць,подавали 5 квітня?
Відповідь
13.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1892 / 2005
Доброго дня,підкажіть чому виплата ВПО прийшла тільки за один місяць, подавали 5 квітня.?
Відповідь
13.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2027 / 1943
Доброго дня.Оформила Епідтримку в моно банку гроші досі не надійшли у всіх знайомих вже прийшли на приват а тут нема нічого.Хотіла дізнатися були чі гроші зараховані в банк?
Відповідь
13.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2086 / 2102
Не отримав допомогу Епидтрымка 6500 оформив28 березня коли зможуть отримати допомогу?
Відповідь
13.06.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3129 / 3217
У відповіді на запит 434/2022 Мінекономіки повідомляє: "З огляду на зазначене, в умовах воєнного стану відсутній вільний доступ до публічної інформації, що міститься у зазначених вище відкритих єдиних державних реєстрах, доступ є обмеженим або зупиненим. Отже, під час проведення процедури відкритих торгів замовник самостійно у тендерній документації зазначає, у який спосіб, з урахуванням вимог законодавства під час правового режиму воєнного стану, учасник має підтвердити відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбачених пунктами 2, 3, 8, 9 частини 1 статті 17 Закону, та відхилення тендерних пропозицій учасників, які є банкрутами, вчинили корупційні правопорушення тощо». Чи має право замовник самостійно встановити в запрошенні до переговорів обовязок учасника переговорів надати на переговори документи щодо підтвердження відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до ч. 1 статті 17 Закону (крім п1 та 7) в період, коли реєстри не працюють (переговорна проводиться через двічі відмінені відкриті торги)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2