Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.06.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2008 / 2067
Мне три месяца невыплачивают епидтрымку 6500 заявка положительная .
Відповідь
28.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1656 / 1653
Доброго дня. Чи вносяться спрощені закупівлі відповідно до постанови 169 у річний план закупівель?
Відповідь
28.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1565 / 1642
Доброго дня! Чи застосовуються норми статті 41 Закону про публічні закупівлі до договорів, укладених за результатами спрощеної закупівлі відповідно до Постанови № 169?
Відповідь
28.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1623 / 1626
Наявна потреба на придбання палива до кінця року. Ціни на паливо різні, та не стійкі. Чи може комунальна установа замість укладання договору з підприємством на купівлю палива, оформити корпоративну платіжну картку, яку працівник зможе використовувати при оплаті палива. Чи не буде, це вважатися ухиленням від використання системи Прозорого ?
Відповідь
28.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1625 / 1663
Доброго дня. Я звертаюся до Вас з приводу прийнятих змін внесеними постановою КМУ від 24.06.2022 № 723. до постанови КМУ № 169. Постанова № 723 змінює порядок закупівель в умовах воєнного стану в частині переліку , що дозволяє за потреби у разі навявності особливих обставин здійснити закупівлю без застосування спрощеної закупівлі та /або електронного каталогу, а саме: дійснити закупівлю товарів, робіт і послуг для забезпечення функціонування об"єктів критичної інфраструктури. Ми комунальне підприємство надаємо послуги з водопостачання, воовідведення. Поясніть яким чином Замовнику підтвердити, що він являється оператор критичної інфраструктури - зійснює управління об’єктом критичної інфраструктури та відповідає за його поточне функціонування, щоб правомірно зійснювати закупівлю без застосування спрощеної закупівлі (здійснювати закупівлю без використання електронної системи закупівель). Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2