Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.03.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1174 / 1254
Який орган в державі розглядає скарги на дії Замовника при спрощених закупівлях?
Відповідь
19.03.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1106 / 1239
Ідентифікатор закупівлі UA-2021-03-18-006281-c. Медико-технічні вимоги на закупівлю: "В разі, якщо учасник пропонує еквівалент товару (аналог) - він повинен надати належним чином засвідчені копії документів, виданих уповноваженими на це органами, які підтверджують еквівалентність запропонованого товару, зазначеному в цій документації." Як розуміти наведене? Який орган є уповноваженим на це органом? Відповідь прошу надати з посиланнями на нормативні документи.
Відповідь
19.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1313 / 1276
Просимо надати роз’яснення чи має право брати участь в процедурі закупівлі, як учасник, створене на території іноземної держави об’єднання юридичних осіб - нерезидентів з юридичними особами - резидентами, без створення окремої юридичної особи,
Відповідь
19.03.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1117 / 1179
Чи є підставою для відхилення тендерної пропозиції (відповідно до абзацу третього пункту 1 частини першої статті 31 Закону 922-VIII) відсутність в документах, що підготовлені учасником закупівлі (довідки та інше) унікального номеру оголошення про проведення процедури закупівлі? Чи буде учасник процедури закупівлі вважатись таким, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства?
Відповідь
19.03.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1330 / 1325
Чи має право Замовник відхилити Учасника, якщо останній при оформленні документів (Довідки, гарантійні листи, інше) не зазначив унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель? (Дана вимога була зазначена Замовником у розділі ТД "Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції". Але для жодного документа Замовником не було встановлено форми (в ТД зазначено "власна довідка в довільній формі з інформацією ")
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2