Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
106 / 106
Згідно п 5. ч 2. статті 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Згідно п. 25 ч.1 статті 1 ЗУ публічна закупівля (далі - закупівля) - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом. Підкажіть, будь ласка, в розуміні Закону поняття "Закупівля" щодо переговорної процедури -це проведена процедура до моменту укладання договору або процедура в тому числі з укладанням договору? Укладання договору за результатами переговорної процедури (п.5 ч.2 стаття 40 ) входить у термін три роки чи ні?
Відповідь
31.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
0 / 0
Просимо надати роз*яснення щодо виникнення технічної (механічної) помилки при формуванні звіту про результати проведення процедури закупівлі (відкриті торги) , допущену при внесенні інформації при формуванні звіту про результати проведення процедури закупівлі, а саме в частині суми, визначеної в договорі про закупівлю. Зформована сума ПДВ у звіті (в електронній системі) не відповідає сумі ПДВ у договорі. При цьому, сума ПДВ у договорі є вірною. Як вийти з цієї ситуації? Заздалегідь вдячні Вам за увагу.
Відповідь
30.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
107 / 105
Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз*яснення щодо умов переговорної процедури, а саме: 1. Якими нормативно-правовими актами регулюється проведення переговорної процедури закупівлі? 2. Чи може змінюватися предмет закупівлі, його кількіть та технічні характеристики ( у випадку "якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом") ? 3. Чи може змінюватися бюджет переговорної процедур у бік збільшення суми (у яких випадках, у якому розмірі) ? Дякуємо!
Відповідь
30.08.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
101 / 97
ЗУ від 01.07.2021 р. # 1599-ІХ внесено зміни до ЗУ "Про публічні закупівлі", за якими КМУ затверджує перелік лікарських засобів, на закупівлю яких не розповсюджуються норми закону, якщо вони купуються для боротьби з covid-19. На сьогодні перелік товарів, робіт і послуг, які купуються для запобігання з covid-19 за окремою процедурою, затверджено за попередніми нормами закону постановою КМУ # 225. Питання: чи є чинною ПКМУ # 225 після набрання чинності ЗУ від 01.07.2021 р. # 1599-ІХ з 24.07.2021 р.
Відповідь
30.08.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
32 / 31
Підприємство є постачальником теплової енергії своїм орендарям юридичним особам.Має свою котельню.І закуповує газ тільки для роботи котельні в опалювальний період. На протязі опалювального періоду і протягом року вцілому постачальник газу підвищує ціну на газ частіше ніж раз на 90 днів і більше ніж на 10 % щоразу.Ми змушені підписувати щоразу додаткові угоди. Чи можемо ми не застосовувати обмеження на зміну ціни і теж підвищувати ціну на тепло,щоразу як підвищується ціна на газ,тому що 90% в вартості тарифу на тепло займає вартість газу? На які нормативні документи ми можемо зсилатися при зміні істотних умов договору ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2