Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.04.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
674 / 684
Згідно п. 10 та п. 12-1 ПКМУ 1178 Замовники МОЖУТЬ здійснювати публічні закупівлі незалежно від їх вартості шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Законом для відкритих торгів, оголошення про проведення яких оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” Особливостей, Згідно ч. 3 ст. 10 Закону «3. Оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, ОБОВ’ЯЗКОВО додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро;» В зв’язку з цим питання: чи потрібно замовнику під час вибору процедури способу закупівлі (відкриті торги з особливостями чи «євроторги») обґрунтовувати свій вибір? Наприклад, якщо очікувана вартість закупівлі для товарів і послуг буде перевищувати 133 тисячі євро, а замовник обирає відкриті торги з особливостями?
Відповідь
09.04.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
535 / 535
Доброго дня. Чинним законодавством передбачено право для Замовників (при закупівлі товарів) здійснювати Запит пропозицій постачальників щодо предмета закупівлі товару. У п.12. Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зазначено що у запиті пропозицій постачальників щодо предмета закупівлі товару, вартість товару може бути меншою або більшою ніж 500 тис. гривень. Роз'ясніть будь ласка, скільки разів протягом року Замовник може оголошувати Запит пропозицій щодо предмета закупівлі товару (пальне) вартість якого є меншою ніж 500 тис. грн.?
Відповідь
31.03.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
867 / 897
Прошу надати роз'яснення щодо кількості віконних блоків (металопластикових конструкцій) та їх вартості, яку можна закупити як товар по КЕКВ 2210 (штуки, метри квадратн).
Відповідь
28.03.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
601 / 638
У замовника є завдання купити Товар «Продуктовий набір» ДК 021:2015 - 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (номенклатурна назва 15897300-5 Продуктові набори) В склад продуктового набору входять позиції які замовник відповідно до змін зобов'язаний купити через запит ціни пропозиції. (пункт 11-2 Особливостей "У разі коли замовники здійснюють закупівлі ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ЗА ПЕРЕЛІКОМ ЗГІДНО З ДОДАТКОМ 2, вартість предмета закупівлі яких становить або перевищує 100 тис. гривень, такі закупівлі здійснюються з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.") У продуктовий набір входять наступні продукти харчування які присутні і у додатку 2: Крупа гречана, Крупа рисова,Олія рафінована соняшникова, Свинина (в додатку не зазначено яка отже вся включно і консервовану). Інші позиції набору до додатку не входять. Планувалось закупити продуктовий набір процедурою відкриті торги. Це найзручніший спосіб. У зв’язку зі змінами в законодавстві, виник обов’язок частину набору (те що в додатку2 особливостей) купити через запит ціни пропозиції. Виникли суперечки по трактуванню норми. Є два шляхи вирішення: купити по старому відкритими торгами розглядаючи цей продуктовий набір як 1 предмет закупівлі не звертаючи уваги на його склад ( та гадати чи буде моніторинг чи ні) або розбити його по позиціям на відповідні ДК 021:2015 та купити увесь набір запитами ціни пропозиції (там 9 договорів) не зменшуючи ранг процедури, щоб замовника не звинуватили у униканні відкритих торгів. Чи можна проводити відкриті торги або виконувати постанову до останньої крапки?
Відповідь
21.03.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
978 / 977
Планується закупівля " Послуги доступу до мережі Інтернет" на ІІ квартал за кодом 72410000-7 -Послуги провайдерів на суму 70 000грн (тимчасовий кошторис на ІІ квартал), чи можна проводити закупівлю шляхом укладення прямого договору, якщо була така ж сама закупівля на суму 60 000грн (тимчасовий кошторис на І квартал)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2