Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.07.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5275 / 5143
Доброго дня. Поясніть, будь-ласка, чому при оскаржені рішення про укладання договору по одному/декількох лотах в мультилотовій закупівлі, вона блокується по всім лотам, а подаються пропозиції, відміняється процедура, проводиться оцінка та укладається договір по кожному лоту окремо? Чи є це правомірним та логічним, якщо враховувати, що по кожному лоту можуть бути подані пропозиції зовсім різними учасниками?
Відповідь
18.07.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5167 / 5067
Ми систематично вимагаємо від Замовників прибирати дискримінаційний пункт про гарантійні листи надані виробниками, відповідно до спільного листа Міністерства охорони здоров'я та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України N 01.7/33810 від 19.12.2018 (http://moz.gov.ua/uploads/1/9246-moz_mert.pdf). В якому у п.8 Замовникам не рекомендується висувати вимоги щодо надання постачальниками гарантійного листа від виробника про можливість поставки товару у визначені строки, оскільки це ніщо не гарантує, та в окремих випадках може спричинити дискримінацію потенційних учасників. Але Замовники ці вимоги просто ігнорують (пишуть відписки) та продовжують свої "домашні" тендери Приклади: UA-2019-06-18-000592-a UA-2019-06-21-002306-a UA-2019-06-14-000619-b Підкажіть, будь ласка, як вплинути на несумлінних Замовників яким МЕРТ, МОЗ та АМКУ не вказівка? Як змусити Замовників виконувати рекоманції надані у листі N 01.7/33810 від 19.12.2018
Відповідь
18.07.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5302 / 5321
Процедура закупівлі - відкриті торги, два лоти. 21.06.2019 по лоту 2 визнано переможця та опрлюднено повідомлення про намір укласти договір. 25.06.2019 по лоту 1 визнано переможця та опрлюднено повідомлення про намір укласти договір. 27.06.2019 рішення замовника щодо визнання переможця торгів по лоту 2 оскаржено. Перебіг строків по лоту 1 та 2 зупинено.Термін укладання договору по лоту 1, враховуючи 20 днів з дня оприлюдненя повідомлення пронамір укласти договір, завершився 15.07.2019. Надайте роз'яснення чи поширюється зупинення перебігу строків щодо укладання договору по лоту 1 (рішення по якому не оскаржується) в частині неможливості укладення раніше ніж через 10 днів з дати опрлюднення повідомлення про намір укласти договір та терміну - не пізніше ніж через 20 дніва з дня прийняття рішення про намір укласти договір
Відповідь
09.07.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5959 / 5843
У тендерній документації на закупівлю послуг "Перевезення вантажів автомобільним транспортом" вимагає надати списки водіїв, які будуть задіяні до перевезень погоджені ВКР СБУ або СБУ для допуску на технічну територію військової частини А2007, посилаючись на Наказ Міністра оборони України від 06.06.2017 року №5дск «Про затвердження Порядку організації пропускного режиму на особливо важливих і режимних об’єктах Міністерства оборони та Збройних Сил України» всі особи, які залученні для роботи на технічній території повинні пройти перевірку ГУ ВКР ДКС Служби безпеки України. Позак, зауважуємо що на момент подання пропозицій учасник ще не є переможце, а його працівники не є такими що вже "залучені" до надання послуг. Згідно вимог ч.1 ст.16 Закону Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відтак чи є дискримінаційною вищевказана вимога Замовника зазначена в тендерній документації? Органи СБУ повідомили що списки працівників можуть бути погодженні лише на підставі звернення військової частини або укладеного договору з Замовником.
Відповідь
05.07.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5599 / 5748
Товариство з обмеженою відповідальністю «Спецбайт» (Учасник) брало участь у процедурі закупівлі – "ДК 021:2015: 72210000-0 — Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2019-04-19-002642-c (далі - процедура закупівлі). Замовник визнав ТОВ «Спецбайт» переможцем. Один з учасників написав скаргу до АМК, який розглянувши скаргу прийняв рішення щодо скасування рішення замовника про визнання переможця. Наше підприємство готує позов до суду про визнання рішення АМК протиправним та його скасування. Відповідно до ч.12 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються. Рішення органу оскарження може бути оскаржене суб’єктом оскарження, замовником у судовому порядку протягом 30 днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель. Враховуючи, що рішення рішення АМК набрало законної сили з моменту його проголошення, прошу відповісти на наступні питання: 1) Чи може Замовник відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» продовжити розгляд пропозицій інших учасників та визначити іншого учасника переможцем закупівлі ? 2) Чи можливо відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», у разі скасування рішення АМК України в частині зобов'язання Замовника скасувати рішення про визначення Учасника переможцем процедури закупівлі, визнати такого Учасника переможцем процедури закупівлі та опублікувати на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель повідомлення про намір укласти договір та в подальшому договір про закупівлю якщо вже буде укладено договір з інших учасником процедури закупівлі або прийнято рішення? 3) Чи можливо в такому випадку вжити заходів забезпечення позову, відповідно до глави 10 КАС України?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2