Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.10.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1901 / 2065
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення, яким чином планувати закупівлі, які будуть здійснюватися після прийняття особливостей. Оскільки в ЗУ "Про публічні закупівлі" одні вартісні межі, а в особливостях інші. Наприклад по закону у нас є запланованих закупівель на 48-49 тис. грн (на товар по одному ДК), а після прийняття особливостей виникне потреба придбати товар по цьому ж ДК, кошти не будуть додатковими. Як закупити такий товар якщо його вартість не перевищую 100 тис., але є понад 50 тис. (з урахуванням вже запланованих і придбаних товарів).
Відповідь
18.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1663 / 1760
Замовник закуповує тягову підстанцію складовою якої є трансформатор, вартістю понад 200 тис грн. Чи потрібно до такого предмета закупівлі застосовувати вимоги локалізації, враховуючи, що локалізаційним предметом є лише частина предмета закупівлі, що закуповується? Дякую!
Відповідь
17.10.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2629 / 2828
як правильно діяти замовнику відкритих торгів, якщо в період підписання договору про закупівлю за результатами відкритих торгів переможець закупівлі вніс зміни до ЄДР щодо зміни назви.
Відповідь
17.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2056 / 2018
У звʼязку із необхідністю проведення аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Житомирської області на період дії воєнного стану очікуваною вартістю, що перевищує 50 тис. гривень із строком надання таких послуг з 01.01.2023 року до 31.12.2023 року, у Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА (далі – Департамент) існує потреба у здійсненні закупівлі послуг за вказаним предметом. Згідно абзацу 3 підпункту 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169 (зі змінами) (далі – Постанова № 169) визначено, що замовники (крім тих, що визначені в абзацах першому та другому цього підпункту) здійснюють публічні закупівлі, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, із використанням електронного каталогу та/або порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом України «Про публічні закупівлі». Відповідно, Департамент розглядає можливість здійснення вищезазначеної закупівлі із використанням порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом України «Про публічні закупівлі». Враховуючи викладене, просимо Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у найкоротший термін надати роз'яснення щодо правомірності здійснення закупівлі послуг з експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Житомирської області очікуваною вартістю, що перевищує 50 тис. гривень із строком надання вказаних послуг з 01.01.2023 року до 31.12.2023 року, шляхом проведення спрощеної закупівлі у відповідності до порядку встановленого Законом України «Про публічні закупівлі». Водночас, просимо повідомити чи необхідно здійснювати таку закупівлю застосовуючи процедуру відкритих торгів згідно Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
14.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1850 / 1786
Доброго дня! На сьогодні, централізована бухгалтерія управління освіти обслуговує певну кількість закладів дошкільної освіти, в т.ч. проводить для них закупівлі. Замовником виступає - Управління освіти. Рішенням міської ради планується надати закладам дошкільної освіти фінансову автономію з 01 січня 2023, відповідно до цього, з 01.01.2023 року в штат даних закладів будуть введені посади бухгалтера (фахівця з закупівель) та заклади самостійно повинні проводити закупівлі товарів/робіт/послуг. Як організувати закупівлі та забезпечити дані заклади необхідними товарами/послугами з 01.01.2023 року, оскільки проведення закупівель, зокрема відкритих торгів, займає повний проміжок часу, а заклади освіти повністю призупинити свою роботу на цей період не можуть? Чи може управління освіти, як розпорядник бюджетних коштів вищого рівня, передбачивши у власному кошторисі видатки для закладів, які отримають фінансову автономію, оголосити закупівлі в листопаді-грудні 2022 року на увесь 2023 рік, та забезпечувати дані закладів необхідними товарами/послугами увесь 2023 рік?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2