Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.09.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1581 / 1567
Керуючись постановою 169 КМУ чи можна Замовнику укласти договір на будівництво нового житла, для людей, будинки яких постраждали внаслідок бойових дій прямим договором без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі” враховуючи, що існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення спрощеної закупівлі або використання електронного каталогу?
Відповідь
28.09.2022 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2153 / 2140
Добрий день! Компанією опубліковано оголошення про проведення спрощеної закупівлі Фарби (Фарби) https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-08-25-007314-a. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕЛЕСГАРД УКРАЇНА" 15 вересня 2022 року визнано переможцем та опубліковано повідомлення про намір укласти договір. На виконання п.1.1. розділу ІІІ Додатку ІІ до оголошення Переможцем 16 вересня 2022 року о 17:29 завантажено файл 0-Цінова пропозиція.pdf та завірено ЕЦП але потім 22 вересня 2022 о 14:39 Переможцем завантажено уточнену цінову пропозицію, файл 2022-09-22-Цінова пропозиція.pdf, а файл 0-Цінова пропозиція.pdf від 16 вересня 2022 року перекреслено. Питання: У даній ситуації чи вважається, що Переможець не вчасно завантажив Цінову пропозицію і чи має право Замовник використовувати для оцінки цінову пропозицію від від 16 вересня 2022 року, яку перекреслено? Дякую.
Відповідь
28.09.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1682 / 1783
Доброго дня. Ми є замовником, який, у відповідності до частини 9 статті 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» (зі змінами), здійснює закупівлі для гарантованого забезпечення потреб оборони. Як нам оприлюднювати звіт про договір за постановою Кабміну «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169 (зі змінами) з 10.09.22, якщо в нас немає можливості публікувати будь-яку інформацію в системі через особистий кабінет на майданчику до закінчення воєнного стану.
Відповідь
27.09.2022 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1816 / 1826
Чи вважається дискримінаційною кваліфікаційна вимога «прийняття результатів актуарних розрахунків аудиторами, що входять хоча б до однієї з міжнародних мереж: E&Y, PWC, Deloitte, KPMG»?
Відповідь
27.09.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1925 / 1937
В звязку з різким подорожчанням ціни на мясо (в закупці з 95грн,-до145грн) ми невкладаємось в 10% підняття цін.(через 90 днів), Тому стоїть питання: -чи розривати договора ініціативно (дальше приймати участь в тендерах буде заборонено) -чи є якісь документи на законодавчому рівні які дозволяють збільшити ціну на більший відсоток Дякую, Чекаю відповідь,
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2