Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
9832 / 9704
У замовника є потреба у закупівлі трубної продукції за одним кодом ДК 021:2015, але труби мають різний діаметр. Чи може замовник визначити кожний вид труби, як окремий предмет закупівлі та провести на кожний діаметр труби окрему процедуру закупівлі відкритих торгів, чи необхідно проводити одну процедуру відкритих торгів полотно по кожному діаметру труби?
Відповідь
28.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8388 / 8101
Доброго дня!25.01.2017 року було укладено договір на закупівлю природного газу. Ціна після аукціону 7499,99 грн. з ПДВ/1000 куб.м. Замовник, ще не встиг жодного разу скористатись даною пропозицією, як полетіли додаткові угоди. 27.02.2017р. було надіслано три додаткові угоди на зміну ціни в межах 10% кожна, та ще прописали, що додаткова угода набирає чинності з 01.02.2017року. Хоча в Договорі є пункт, де зазначено, що додаткова угода набирає чинності з моменту її укладення. Замовник відмовляється підписувати її 01.02.2017р., та пропонує підписати одну додаткову угоду 27.02.2017р., та просить у Постачальника, щоб той надав рахунок за спожитий газ до 27.02.2017р. по ціні зазначеній у договорі(7499,99 грн.з ПДВ.), а решту виставив по ціні, визначеній у додатковій угоді. Постачальник відмовляється, та виставляє рахунок за спожитий газ у лютому з ціною більшою на 30% відсотків (бо надав три додаткові угоди), в іншому випадку погрожує припинити газопостачання. Як нам діяти в даному випадку, адже газом опалюються дитячі садки, і якщо доведеться йти в суд, яким чином забезпечити опалення в садочках, оскільки опалювальний період, ще не закінчився???Дякую.
Відповідь
27.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
9296 / 9030
Нашою організацією двічі оголошено закупівлю природного газу, першого разу процедуру автоматично майданчиком було відмінено, через недостатню кількість учасників (жодної пропозиції не було надано). Другого разу надано дві пропозиції ( перша з найнижчою ціною і повним пакетом документів, друга з вищою ціною і без необхідних документів). В результаті розгляду пропозицій учасники виявились пов"язаними особами. Чи можемо ми розпочати переговорну процедуру на закупівлю даного товару, враховуючи норми ст.34 ч.2 п. 4 (двічі відмінено тендер через недостатню кількість учасників)
Відповідь
27.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6727 / 6604
Учасником визначена конференційною наступна інформація ( Тендер: UA-2016-12-29-000428-a): • Інформація про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям; • Довіреність, протокол, наказ; • Статут; • Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ; • Тендерна пропозиція (технічна частина); • Ліцензія; • Довідка «Інформація замовника та письмове підтвердження Учасника», в якій має міститися інформація щодо відповідності Учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону. Обґрунтування конфіденційності: «надані документи містять комерційну та приватну інформацію». Тобто на веб-порталі Уповноваженого органу ці документи не доступні до перегляду (не відкриваються). В кабінеті Замовника на електронному торговому майданчику, ці документи відкриваються. Питання: чи потрібно розглядати документи, що відкриваються в кабінеті замовника на майданчику та не відкриваються на веб-порталі Уповноваженого органу? (Стосується тих документів, що відповідно до частини 2 статті 27 Закону - Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону).
Відповідь
25.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6381 / 6267
Прошу надати роз'яснення з наступного питання: У випадку мультилотової закупівлі, в п.6. Оголошення про проведення відкритих торгів - "Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі" замовники мають зазначити загальний код предмета закупівлі за показником четвертого знаку класифікатора 021:2015, чи вони мають відобразити розширений код кожного окремого лоту за показником четвертої - восьмої цифр єдиного закупівельного словника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2