Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.05.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1178 / 1191
Харківський національний медичний університет є бюджетною організацією та Юридичною особою, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади і у закупівлях виступав у ролі "Замовника". Зараз в університеті є можливість виконати послуги з мед.оглядів, брати участь у закупівлях та виступати у ролі "Учасника". Питання: Які нормативні акти є для цього? Хто є представником для участі у закупівлях ? Тендернитй комітет ? Уповноважена особа? В примірному Положенні про тендерний комітет та уповноважену особу немає функцій "Учасника" закупівель.
Відповідь
25.05.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1319 / 1444
Доброго дня! Під час проведення переговорів суттєво змінено вартість закупівлі. Питання: Яку очікувану вартість закупівлі публікувати в річному плані закупівель? Дякую!
Відповідь
25.05.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1121 / 1132
В січні 2021року було укладено договір на отримання послуг за спрощеною/допороговою процедурою на загальну суму 71 400,0грн. В травні 2021року виникла необхідність збільшити суму цього договору на 20 000,0грн.. В основному договорі не прописана можливість збільшення обсягу послуги та/або вартості. Яким чином можна укласти додаткову угоду? Чи потрібно в цьому випадку проводити нову спрощену процедуру закупівлі ?
Відповідь
25.05.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1684 / 1802
Наша лікарня не буде приймати хворих на COVID-19. Що зможе наша лікарня закуповувати по Постанові №225 будучи пологовим будинком без COVID-них хворих.
Відповідь
25.05.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1518 / 1555
Частина шоста ст.. 17 вимагає від переможця торгів «у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.» Але Замовник торгів – вимагає (прописує в ТД закупівлі) подати тільки довідки за п.5,6,12,13, довідки за п.2,3,8 - Замовник не вимагає – зазначає «самостійно перевіряє інформацію, що міститься у відкритому реєстрі». Чи може нерозміщення нами довідок за п.2,3,8, ч.1, статті 17 в електронній системі закупівель буди підставою відхиляти нашу пропозицію ? (закупівля UA-2021-04-09-003242-b – «Шафа (скриня) холодильна низькотемпературна об'ємом 140-160 л. та шафа (скриня) холодильна низькотемпературна об'ємом 250-300 л.» на суму 1.040.000,00 грн.)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2