Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.09.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
52 / 53
У разі проведення спрощеної закупівлі згідно Постанови №169 від 28.02.2022 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану», після визначення переможця у строк та порядку встановленому частиною 11, абзацами 1, 2 частини 12 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» та публікації в електронній системі Prozorro повідомлення про намір укласти договір, чи має право Замовник здійснити повторний розгляд пропозиції учасника-переможця спрощеної закупівлі на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та вимогам до предмета закупівлі?
Відповідь
19.09.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
48 / 51
10.09.2022 року внесено зміни до ЗУ "Про публічні закупівлі". Встановлені умови, що в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. Дана вимога Закону є імперативною та обо'язковою до виконання усіма замовниками. ч. 2 ст 19 Конституції України передбачає обов'язковіть дотримання порядку встаовленим Законом. Станом на сьогодні особливості здійсненя закупівель у період правового режиму воєнного стану КМУ не прийняті, таким чином відсутнє регулювання одного із обов'язкових аспектів здійснення публічних закупівель. Дія ПКМУ № 169 на нашу лікарню не поширюється. Бойові дії на території Черкаськоїобласті не відбуваються. Яким чином нам потрібно здійснювати закупівлі медичного обладнання та медикаментів? Дочекатись виходу нормативного документу КМУ чи здійснювати закупівлі з порушенням закону? Зарані дякую.
Відповідь
19.09.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
23 / 22
Просимо розглянути листа у вкладенні та надати відповіді стосовно постанови Уряду № 861 від 02.08.2022
Відповідь
16.09.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
67 / 64
Листом № 3323-04_64632-06 від 12.09.2022 Міністерство економіки України як Уповноважений орган, який здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері закупівель, проінформувало суб’єктів публічних закупівель, про набуття чинності Законом України № 2526-ІХ від 16.08.2022 “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану” (далі – Закон № 2526-ІХ). Згідно Закону № 2526-ІХ розділ X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону доповнено пунктом 3-7, яким установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. Також вищезазначеним листом суб’єктів публічних закупівель проінформовано, про те, що: - наразі розробляється проект постанови Кабінету Міністрів України, якою будуть встановлюватись особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування; - постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (зі змінами), наразі є чинною. Просимо надати роз’яснення, чи може замовник після набуття чинності змін до ЗУ «Про публічні закупівлі», що внесені Законом № 2526-ІХ (тобто з 10.09.2022 р.) та до прийняття постанови Кабінету Міністрів України, якою будуть встановлюватись особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг на період дії правового режиму воєнного стану в Україні проводити відкриті торги на закупівлю планових потреб в товарах, роботах та послугах за процедурами, що визначені Законом України «Про публічні закупівлі» (від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (зі змінами)), чи замовник має здійснювати публічні закупівлі, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, виключно із використанням електронного каталогу та/або порядку проведення спрощених закупівель (крім виключень згідно постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169).
Відповідь
16.09.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
77 / 78
Добрий день, підкажіть будь ласка, я подавався на грант від держави на 250 тис грн на створення нового бізнесу (відкриття кав'ярні), мені було схвалено цей грант, я відкрив ФОП, відкрив рахунок в Ощадбанку, я хочу працювати , підкажіть коли планується зарахування коштів на рахунок? . Щоб починати працювати, тому що приміщення я вже знайшов , треба підписувати договір оренди і рухатись. Коли буде зараховано грант???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2