Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.02.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
448 / 446
Доброго дня! Просимо Вас надати роз’яснення, щодо планування та проведення закупівель на 2024 рік, зокрема: 1) чи сумуються за одним і тим самим (тотожнім) кодом ДК021:20215 закупівлі товарів (робіт, послуг), у разі якщо Замовник проводить частину закупівель відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – постанова № 1178), а іншу частину відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (далі – постанова № 1275)? 2) якими вартісними межами керуватись Замовнику під час вибору виду закупівлі товарів (робіт, послуг) за постановою № 1178 та – постановою № 1275? 3) чи сумуються за одним і тим самим (тотожнім) протягом бюджетного року за кодом ДК021:20215 закупівлі товарів (робіт, послуг), у разі якщо Замовник проводить закупівель відповідно до пунктів 11 та пунктів 13 далі – постанови № 1178?
Відповідь
01.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
150 / 179
Чи потрібно вугілля яке ми закуповуємо для котельні для надання послуг по теплопостачанню показувать на прозоро, якщо ми попадаємо під ст3. п6 закону про публічні закупівлі
Відповідь
01.02.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
180 / 196
В разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни на електроенергію, чи можна змінювати ціну (в бік зменшення або збільшення) за розрахунковий період (місяць) чи зміни відносяться до договору в цілому(на рік) відповідно підпункту 7 пункту 19. (Формула зміни ціни прописана в договорі)
Відповідь
31.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
428 / 418
Доброго дня! У 2023 році ми Відповідно до Постанови КМУ від 29.12.2023 р. №1415 обласні військові адміністрації є державним замовником у сфері оборони щодо закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення (товарів подвійного призначення) для будівництва фортифікаційних споруд. Вивчивши законодавчу базу з оборонних закупівель маємо деклька питань: 1. чи повинні ми закупівлю "будівництво фортифікаційних споруд" вносити до плану закупівель електронної системи закупівель через електронний майданчик? 2. чи можемо ми керуватись підпунктом 4 пункту 13 Особливостей (Постанова КМУ від 12.10.2022 р. №1178) при здійсненні закупівлі "будівництво фортифікаційних споруд"? 3. чи повинні ми в електронній системі закупівель через електронний майданчик публікувати звіт про підписаний договір та публікувати сам договір з усіма додатками та додатковими угодами при здійсненні закупівлі "будівництво фортифікаційних споруд"?
Відповідь
31.01.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
202 / 228
Доброго дня! Прошу роз'яснення. Якщо за рік по коду ДК не перевищує 95тис.грн. Протягом року буде три закупівлі на 20, 20, 51 тис.гривень. Чи треба оприлюднювати звіт про укладений договір від 0,01 коп.? Це залежить від вартості самої закупівлі чи від річної вартості по ДК?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2