Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1102 / 1111
Згідно Закону 1599 Чи буде прийнято новий перелік лікарських засобів та порядок їх закупівлі КМУ? Або керуватися постановою КМУ 225 від 20.03.2020? Що планується по закупівлі лікарських засобів в період карантину?
Відповідь
18.08.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1349 / 1470
Доброго дня. Після підписання договору відбулося збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв’язку з коливанням ціни такого товару на ринку. Підписана додаткова угода, в якій визначена нова ціна. Минуло 90 днів, Постачальник вимагає збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків з тієї ж причини. Яка ціна береться до уваги для збільшення: початкова ціна за одиницю товару, яка відображена в договорі, чи нова ціна, яка відображена в додатковій угоді? Дякую.
Відповідь
18.08.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1118 / 1112
Доброго дня. Постачальник електричної енергії ініціює збільшення ціни на товар у зв'язку із коливанням його вартості на ринку, підтверджуючи відповідне експертним висновком Харківської торгово-промислової палати №1802/21. В експертному висновку відсутній вираз коливання цін, а надані середньозважені ціни на 01.06.2021 та 01.07.2021. Чи є таке обгрунтовання постачальника документально підтвердженим. Просимо повідомити до якого органу (підприємства, установи, організації) можна звернутись для перевірки інформації, висвітленої в листі постачальника. Дякую
Відповідь
18.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1018 / 1020
Установа уклала договір за результатами відкритих торгів на продукти харчування за двома фондами (загальним та спеціальним). По загальному фонду договір виконано, а по спеціальному кошти є до кінця року. Які дії установи, якщо по загальному фонду термінову потрібно придбати продукти харчування , а договір не закритий тому, що по спеціальному фонду є кошти.
Відповідь
17.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1185 / 1183
Відповідно ч.16 ст.29 ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та подання яких вимагалось тендерною документацією, Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Просимо надати роз'яснення, які саме невідповідності маються на увазі, відсутність документа, який вимагався тендерною документацією відноситься до таких невідповідностей чи ні?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2