Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.11.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
60 / 61
З метою недопущення порушень вимог Постанови КМУ № 1178 просимо надати роз'яснення, чи потрібно до кінця поточного року об'єднувати суми закупівель, що здійснюються за Особливостями, з сумами закупівель, які здійснювалися відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" до набрання чинності Постанови КМУ № 169.
Відповідь
24.11.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
71 / 76
Доброго дня! Чи може частина шоста статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" (про 20 % до укладеного договору) бути застосовано до договорів, укладених на підставі умов пункту 10 та 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою № 1178, а саме до договорів укладених за результатом застосування електронного каталогу?
Відповідь
24.11.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
64 / 53
Очікувана вартість закупівлі природного газу на 2023 рік перевищує 100 тисяч гривень. Вартість закупівлі на період 01.01.2023-31.03.2023 рік становитиме менше 100 тисяч гривень. Питання: На цей період можна укласти пряму угоду, а на потребу до кінця року провести відкриті торги, чи зараз проводити відкриті торги на закупівлю терміном три місяці?
Відповідь
23.11.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
128 / 126
Постановою КМУ від 11.11.2022 р. № 1261 внесено зміни до п. 3 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 (далі – Особливості № 1178). Так, новий абз. 2 п. 3 Особливостей № 1178 визначає: п. 6-1 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII не застосовуються замовниками у разі здійснення закупівлі товару, включеного до Переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість та які звільняються від сплати ввізного мита, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2020 р. № 224 (далі – Перелік № 224). До самого Переліку № 224 теж нещодавно внесено зміни постановою від 08.09.2022 р. № 1260 (набрала чинності 11.11.2022р.). До нього додано, зокрема, генератори, акумулятори, трансформатори, розподільні щити, тощо. Таким чином вимоги щодо локалізації не застосовуються тільки до «ковідних» закупівель із зазначеного Переліку № 224 ? Чи до всіх закупівель, головне щоб твар був в цьому переліку і не обовязково для цілей боротьби з коронпвірусом? Тобто генератор можна купити і в лікарню і в школу без застосування локалізації?
Відповідь
23.11.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
41 / 46
Як в умовах воєнного стану звітувати про виконання договорів, укладених до 24.02.2022 року? Уповноважена особа та директор Ліцею №3 НКМР знаходяться на підконтрольній території, а виконавці по укладеним договорам: частково на тимчасово окупованій території, частково на звільненій.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2