Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7036 / 6971
Відповідно до абз.2 част.2 ст.22 Закону тендернадокументація повинна міститиінформацію про спосібпідтвердженнявідповідностіучасниківустановленимкритеріям і вимогамзгідноіззаконодавством. Замовник не вимагає документального підтвердженняінформації про відповідністьвимогамстатті 17 у разі, якщотакаінформаціяміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Част.3 ст.17 містить вимогу, щоЗамовник не вимагає документального підтвердженняінформації, щоміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Чи правильно ми розуміємо, що у разі наявності інформації у відкритому реєстрізамовник не вимагає документального підтвердження ні від учасника, ні від переможця процедури закупівлі, а самостійно перевіряє її ?
Відповідь
18.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7035 / 6957
Нами було проведено переговорну процедуру на закупівлю електричної енергії.Гроші по тендерному договору вже закінчились,а ще потрібно заплатити за два місяці.Суть питання в тому: якщо рішенням сесії буде виділено 100 тис.грн., як додаткові кошти , які не можливо було передбачити на початку року,то це буде новий предмет договору і відповідно ми можемо укласти новий договір з РЕСом чи це має бути як додаткова угода до тендерного договору з РЕС???
Відповідь
16.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7034 / 6855
Чи правомірно проводити переговорну процедуру закупівлі на підставі п.4 ч.2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо Замовником двічі відмінено закупівлю за аналогічним предметом з різних підстав: вперше – у зв’язку із відхиленням всіх тендерних пропозицій згідно з Законом України «Про публічні закупівлі»; вдруге - у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7030 / 6968
Згідно із статею 4 Закона України "Про публічні закупівлі" Миколаївському обласному відділенню Фонду соціального страхования з ТВП (ЄДРПОУ 20866865) необхідно розмістити Річний план закупівель. Наша організація зареєстрована на майданчику public-bid.com.ua . У нас відсутні закупівлі, що передбачають проведення відповідних процедур згідно із Законом. Тому наш Річний план закупівель порожній (нульовий), ввести який ми не можемо, оскільки комірка "Код ДК 021:2015" є обов'язковою. Ні "прозоро" (prozorro.gov.ua) ні public-bid.com.ua юридичної відповіді дати не можуть. Надайте, будь ласка, роз'яснення як нам розмістити наш річний план на зазначеному майданчику?
Відповідь
21.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7029 / 6721
Відкриті торги було оголошено з ПДВ, у формі тендерної пропозиції наголошувалось на зазначенні Учасником ціни пропозиції з ПДВ. Система вибрала переможця - ФОП,який є платником єдиного податку. Якщо до вартості його пропозиції додати ПДВ, ціна буде перевищувати ціну пропозиції наступного Учасника, очікувану вартість закупівлі та планову суму по цій закупівлі. Кого обирати переможцем?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2