Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.05.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
269 / 283
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, при плануванні та закупівлі підприємства яка є критичної інфраструктури 3-4 групи. Яки закупівлі можливо проводити за Особливостями до Постанови 1178 (загальні вимоги -"порогові")? Дякуємо.
Відповідь
16.05.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
558 / 566
Чи можна не одразу на увесь рік, а перед закупівлею оприлюднювати річний план закупівель. Всі закупівлі до 50 тисяч
Відповідь
02.05.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
777 / 809
При визначені способу закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених особливостями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) маємо такі складові законодавства: - п. 14 особливостей щодо здійснення закупівлі на підставі наявної потреби -одна вартісна межа; - лист Мінекономіки 3304-04/55366-06 від 10.09.2020 року, що під час складання та затвердження річного плану закупівель, можна використати деталізовану інформацію щодо видатків бюджету, що зазначена в розрахунках до кошторису (останній абзац частини під назвою «Щодо передумов здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів»), а затверджений річний кошторис видатків по цьому предмету закупівлі має іншу вартісну межу; - абзац третього пункту 15 Особливостей - якщо у замовника виникла додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі) у здійсненні закупівлі за предметом закупівлі, закупівля за яким ним вже була здійснена у поточному році, очікувана вартість такого предмета закупівлі не додається до очікуваної вартості тотожного предмета закупівлі (тотожних предметів закупівель), закупівля яких була здійснена, а замовник обирає вид закупівлі такого предмета закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених цими особливостями. Враховуючи, що річний кошторис видатків передбачає закупівлю цього ж предмета закупівлі додатково в цьому році, яку вартісну межу маємо використовувати при визначені способу закупівлі? Ту що в річному кошторисі видатків затвердженого бюджету або ту що проводиться за наявної потреби?
Відповідь
15.04.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
522 / 545
Суть питання викладено у вкладеному файлі
Відповідь
11.04.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
525 / 558
Постанова КМУ від 04,07.2023 номер 677 читаємо абзац в запиті пропозицій постачальників ,щодо закупівлі товару,вартістьякого не перевищує 500 тис,гривень,,,,,,,замовник,може визначати в тому числі торгівельну марку(це фактично узаконений шлях до коррупції)Так бинти виробляють більш ніж сім вітчизніних виробників ,а оріентація на конкретного виробника обмежує конкуренцію і як правило закупівля відбувається на 30 -40 відсотків дорожче від реально можливих цін,
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2