Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.07.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7084 / 6978
Вітаю! Учасник-переможець процедури закупівлі наполягає на підвищенні ціни товару на 10% декілька разів під час виконання договору керуючись статтею 36 «Основні вимоги до договору про закупівлю» Закону України «Про публічні закупівлі». Підкажіть будь ласка чи правомірно підвищення ціни не один раз, а більше упродовж дії договору. Як можна проконтролювати ціну товару на ринку (кам’яне вугілля) і які докази (документи) повинен надати учасник для підтвердження збільшення ціни за одиницю товару.
Відповідь
17.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7079 / 6418
Чи необхідно накладати Електронний Цифровий Підпис на документи учасника закупівлі, які скріплені мокрою печаткою Учасника та підписом Уповноваженої особи учасника? Подробиці в доданому файлі.
Відповідь
15.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7077 / 7013
Переможцем Відкритих торгів ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( бензин А-92 ENERGY, бензин А-95, дизельне паливо ENERGY або їх еквіваленти) за результатами аукціону визнано Усаника ,у якого у видах діяльності казаний КВЕД 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; але відсутній Код КВЕД 47.30 Роздрібна торгівля пальним. Замовник торгів- бюджетна установа,яка купуватиме бензин для власних (некомерційних) потреб. Чи може бюджетна установа визнати такого учасника Переможцем ( за відсутності у нього дозволу на роздрібну торгівлю пальним )?
Відповідь
08.02.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7076 / 6865
Доброго дня. Тендерном комітетом відділу освіти було двічі оголошено відкриті торги по закупівлі паливно-мастильних матеріалів, ці торги були відмінені через недостатню кількість учасників по п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону. Зараз хочемо застосувати переговорну процедуру. Питання: чи зобов'я зані ми проводити переговорну процедуру з учасником, який подавав пропозицію у процедурі відкритих торгів і був єдиним? Чи можемо провести переговорну процедуру з будь-яким іншим учасником більш вигідним для нас? Дякую.
Відповідь
04.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7075 / 6863
ГУ ДФС у Запорізькій області планує здійснити закупівлю телекомунікаційних послуг за напрямками: - Послуги громадського телефонного зв'язку - за кодом CPV за ДК 021:2015-64211000-8 (Надання телекомунікаційних послуг) на суму 90 000,00 грн. ; - Послуги телефонного зв'язку та передачі даних - за кодом CPV за ДК 021:2015-64210000-1 (Послуги доступи до місця ККК та з користування ККЕ) на суму 20 000,00 грн. - Інтегровані телекомунікаційні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015-64227000-3(Послуги інтегрованого зв'язку) на суму 180 000,00 грн. Загальна сума запланованих послуг складає 300 000,00 грн. Абзацем 2 та абзацу 2 пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі затвердженого Наказом №454 визначено, що: «Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року N 1749 (далі - Єдиний закупівельний словник), за показниками третьої - п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.» В нашому випадку перші три цифри основного словника співпадають, а 4 та 5 цифри мають різне значення. ПИТАННЯ: 1. При зазначених кодах СРV чи підпадають вищезазначені процедури разом під вимоги Закону №922 (ст.2 та ст.12) або їх необхідно розглядати окремо?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2