Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.12.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7037 / 6987
Відповідно до част.1 ст.24 Закону України « Про публічні закупівлі» Замовник вимагає забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії. Якщо Замовник не вірно вказав реквізити банка-бенефіціара, а саме адресу та наявність МФО, а банк надав таку гарантію з помилкою- чи є така гарантія недійсна та чи може вона бути підставою для відхілення тендерной пропзиції?
Відповідь
18.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7037 / 7055
21.08.2017 відбулися відкрити торги. 22.08.2017 вибрано переможця. Термін укладання договору закінчується 11.09.2017 року. 11.09.2017 року головним розпорядником коштів надається наказ про відсторонення директора від посади, без призначення виконуючого обов*язки на період службового розслідування. 11.09.2017 року Тендерним комітетом складено протокол про призупинення строків для укладання договору через відсутність директора та виконуючого обов*язки. 15.09.2017 директора поновлено в займаній посаді. Чи можливо укладання договору? Які в подальшому штрафні санкції очікують тендерний комітет?
Відповідь
20.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7037 / 6916
Статтею 10 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено терміни оприлюднення інформації. Договір про закупівлю, відповідно до цієї статті, Замовник зобов’язаний оприлюднити через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу протягом двох днів з дня його укладення. Договір укладено в п’ятницю. Відповідно до припису ч.5 ст.254 ЦК України якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день. Чи вправі Замовник оприлюднити інформацію про укладення договору на третій день в понеділок.
Відповідь
19.08.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7033 / 6878
Доброго дня. Прошу надати роз`яснення стосовно необхідності проведення тендеру за переговорною процедурою. За Державною установою Міністерства оборони України "643 Управління начальника робіт" (код 08382113) за актами "закріплення лісових насаджень на землях оборони" - з метою здійснення охорони та захисту лісів, ведення лісового господарства - закріплені лісові насадження як за постійним лісокористувачем. Необхідно виготовити матеріали лісовпорядкування. Вартість польових робіт з базового лісокористування становить 364 тис. грн., надавач послуг ВО "Укрдержліспроект", який є єдиним виконавцем комплексу робіт. Відповідно до ст.35 п.2 повинна проводитися переговорна процедура закупівлі. Державна установа за формою фінансування - госпрозрахункова, не є одержувачем бюджетних коштів. Питання: 1. Чи визнається державна установа в розумінні 9 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовником - підприємство, яке не отримує бюджетне фінанcування, але при цьому створене держорганом для забезпечення суспільних потреб (збереження лісових ресурсів) 2. Чи повинна державна установа проводити процедуру закупівлі відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі"
Відповідь
04.04.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7033 / 6965
На підставі контракту, укладеного між Black & Veatch International Ltd. (BVIL) та Державною Корпорацією «Українське державне об`єднання «Радон» Уряд Великобританії погодився спонсорувати певні послуги для підтримки процесу введення в експлуатацію, ліцензування та управління централізованим сховищем відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання на комплексі «Вектор» у Чорнобильській зоні відчуження. Контракт зареєстровано в Мінекономрозвитку та отримано картку проекту. Згідно умов контракту оплата донором буде здійснюватись поетапно в фунтах стерлінгах Великобританії на підставі технічного завдання та інвойсу, виставленого Виконавцем (ДК "Укр ДО "Радон")та підтверджуючих документів наданих суббідрядними організаціями, що визначені у тех. завданні. Питання: чи зобовязана ДК "Укр ДО "Радон", як виконавець міжнародного контракту та замовник послуг у субпідрядників та території України, проводити тендери на закупівлю товарів, робіт та послуг, а також чи підпадають кошти міжнародної технічної допомоги під дію Закону України "Про здійснення публічних закупівель".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2