Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11858 / 11552
Для участі у відкритих торгах (сума закупівлі до 133 тис. євро)подали пропозиції три учасники. Після аукціону було відхилено пропозиції кращого по ціні учасника, а пізніше і наступного по черзі. Залишився один учасник. Чи вправі замовник акцептувати його пропозицію за умови відповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації? Чи все таки Замовник повинен відмінити торги, керуючись п. 6 ч.1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі" (допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій)?
Відповідь
02.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
15336 / 15008
Харківський національний університет радіоелектроніки просить надати роз’яснення з наступного питання. Сума предмету закупівлі, яка була запланована згідно додатку до річного плану затвердженого до 01.08.2016, складала 49 000,00 грн., з них 48 000,00 грн. було використано. На даний час виникла додаткова потреба в закупівлі товарів на 10 000,00 грн., яка була не передбачена у 2016 р. Питання: ми маємо можливість внести зміни в додаток до річного плану, провести допорогову закупівлю з опублікуванням звіту, якщо звіт за попереднім договором був не опублікований (менш 50 000,00 грн.)
Відповідь
01.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13067 / 12676
Відповідно до норм частини 3 ст. 17 Закону України "Про пубічні закупівлі" Переможець торгів у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Яким чином здійснюється надання даних документів (за допомогою електронної системи чи у вигляді паперових документів)? Чи має технічну можливість Переможець довантажувати документи після оприлюднення Замовником повідомлення про наміри укласти договір про закупівлю?
Відповідь
01.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
10544 / 10425
Чи зазначається вимога в тендерній документації: вимоги Закону Украъни "Про санкції"
Відповідь
01.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
10650 / 10291
Чи зазначається вимога в тендерній документації: "Пунктом 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» встановлено застосувати строком на один рік персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до: 1) фізичних осіб згідно з додатком 1; 2) юридичних осіб згідно з додатком 2. До суб’єктів визначених пунктами 23, 30, 100, 101 додатка 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» застосовано, зокрема заборону здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно із Законом України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VІІ. До суб’єктів, визначених пунктами 104, 105 додатка 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» застосовано заборону здійснення державних закупівель та використання органами державної влади України"
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2