Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.10.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
14913 / 14010
В Україні існують комунальні підприємства, створені місцевими радами. В оперативне управління таким комунальним підприрємствам передані адміністративні будівлі. Установи, в основному бюджетні, орендують у місцевих державних адміністрацій в цих будівлях кабінети для здійснення своєї діяльності. А комунальні підприємства з цими установами укладають договори на постачання послуг з утримання нерухомого майна, за якими отримують свій основний дохід. З набранням чинності Законом України "Про публічні закупівлі" введено проведення допорогових закупівель, використання електронної системи закупівель (ч.1 ст.2). Розмір оплати за договорами на постачання послуг з утримання нерухомого майна в основному перевищують 50 тис. грн на рік, а в деяких випадках і дорівнюють або перевищують 200 тис. грн на рік. Внаслідок чого виникають наступні питання. Яким чином комунальним підприємствам укладати зазначені договори? Чи обов'язково проводити допорогові закупівлі з використання електронної системи? Чи є законним проведення переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст.35 Закону України "Про пцблічні закупівлі" - "відсутность конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи", оскільки лише у комунального підприємства є право оперативного управління адміністративними будівлями на підставі рішення місцевої ради?
Відповідь
19.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
17782 / 16988
Добрий вечір, допоможіть розібратися в ситуації. Нами була оголошена закупівля автозапчастин на 2.5 млн. грн. Тендерні пропозиції подали 3 учасника. Відбувся аукціон, за результатами якого було визначено переможця. Нами прийняте рішення про намір укласти договір. Вимогою нашої тендерної документації - було надання переможцем цінової пропозиції в паперовій формі. Після надання паперової цінової пропозиції нами було встановлено, що ціни за одиницю товару в декілька разів перевищують ціни, зазначені в ціновій пропозиції під час проведення аукціону. Тобто учасник свідомо занизив ціни під час подання своєї тендерної пропозиції в електронному вигляді, а вже на стадії укладення договору надав зовсім інші ціни за одиницю товару. Який алгоритм наших дій щодо відхилення цього учасника на даному етапі закупівлі - після оголошення його переможцем?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
11945 / 11480
Доброго дня! У ст.10 Закону України "Про публічні закупівлі " зазначено необхідність оприлюднення звіту про укладені договори. Просимо надати уточнення чи необхідно Замовнику оприлюднювати такий звіт про укладеним ТЕНДЕРНИМ договорам чи ця норма розповсюджується тільки на договори, що були укладені без використання електронної системи та вартість предмета закупівлі по яких у межах від 50 тис. грн до 1000000 (ск вказано у ст. 2 Закону?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
20916 / 19813
10.08.2016 року було подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів) - закупівля не відбулась по всім лотам, в звязку з недостатньою кількістю учасників. 15.09.2016 було повторно подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів).В результаті по одному з лотів було подано тендерні пропозиції двох учасників, по решті лотів - торги відмінені в звязку з недостатньою кількістю учасників. Чи має право Замовник проводити переговорну процедуру закупівлі по лотах, які були двічі відмінені по причині подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
11962 / 11444
Чи можлива закупівля меблів (шафи, ліжка, стільці) за процедурою відкритих торгів для потреб вищого навчального закладу, в якому курсанти перебувають на державному утриманні та цілодобово розміщуються в казармених приміщеннях?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2