Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12381 / 12015
Відповідно до норм частини 3 ст. 17 Закону України "Про пубічні закупівлі" Переможець торгів у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Яким чином здійснюється надання даних документів (за допомогою електронної системи чи у вигляді паперових документів)? Чи має технічну можливість Переможець довантажувати документи після оприлюднення Замовником повідомлення про наміри укласти договір про закупівлю?
Відповідь
01.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
10108 / 9988
Чи зазначається вимога в тендерній документації: вимоги Закону Украъни "Про санкції"
Відповідь
01.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
10202 / 9853
Чи зазначається вимога в тендерній документації: "Пунктом 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» встановлено застосувати строком на один рік персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до: 1) фізичних осіб згідно з додатком 1; 2) юридичних осіб згідно з додатком 2. До суб’єктів визначених пунктами 23, 30, 100, 101 додатка 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» застосовано, зокрема заборону здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно із Законом України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VІІ. До суб’єктів, визначених пунктами 104, 105 додатка 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» застосовано заборону здійснення державних закупівель та використання органами державної влади України"
Відповідь
31.10.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
10490 / 10375
В якому випадку складається додаток до річного плану закупівель - при затвердженні бюджету та внесенні до нього змін чи при укладанні договору про закупівлю товарів, робіт, послуг? У додатку до річного плану закупівель оприлюднюються всі закупівлі (починаючи з 1 грн.) чи лише ті, що дорівнюють або перевищують 50 тис.грн?
Відповідь
31.10.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
16287 / 15535
Доброго дня! Питання наступне, Чи зобовязаня селищна рада проводити тендер стосовно послуг з очищення та прибирання вулиць, якщо є тільки один учасник (виконавець) який є комунальним підприємством даної селищної ради? З повагою на подальшу співпрацю!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2