Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.04.2024 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
243 / 269
Доброго дня! ПІдскажіть будь ласка, чи можна вважати 18.03.2024 датою оприлюднення змін, якщо додаткова угода підписана 15.04.2024 та термін дії договору до 15.04.2024 включно?
Відповідь
04.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
236 / 263
Відповідно до Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 500 (зі змінами), НАДС є центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби. НАДС відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, розробляє та вносить в установленому порядку Кабінетові Міністрів України схему посадових окладів на посадах державної служби, положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям та здійснює розгляд звернень щодо застосування законодавства у сфері державної служби. У зв"язку з цим прошу, надати роз’яснити, яким чином та у який спосіб можуть бути здійснені доплати працівникам на яких покладені функції уповноваженої особи, яка проводить закупівлі відповідно до ч. 7 Закону України "Про публічні закупівлі", як додаткової роботи відповідно до статті 11 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
26.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
231 / 248
Підпунктом 19 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою Уряду від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) передбачено що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: здійснюється закупівля послуг, пов’язаних із створенням або залученням фінансових інструментів, а також послуг, пов’язаних із створенням інструментів страхування, перестрахування та/або відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів. Чи стосується створення /залучення фінансових інструментів саме відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів або може бути застосовуватись самостійно без прив’язки до відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів?
Відповідь
11.04.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
230 / 239
Згідно п. 10 та п. 12-1 ПКМУ 1178 Замовники МОЖУТЬ здійснювати публічні закупівлі незалежно від їх вартості шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Законом для відкритих торгів, оголошення про проведення яких оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” Особливостей, Згідно ч. 3 ст. 10 Закону «3. Оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, ОБОВ’ЯЗКОВО додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро;» В зв’язку з цим питання: чи потрібно замовнику під час вибору процедури способу закупівлі (відкриті торги з особливостями чи «євроторги») обґрунтовувати свій вибір? Наприклад, якщо очікувана вартість закупівлі для товарів і послуг буде перевищувати 133 тисячі євро, а замовник обирає відкриті торги з особливостями?
Відповідь
30.04.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
220 / 237
Доброго дня! Питання щодо локалізації. 1. Якщо під час закупівлі робіт планується придбання різних товарів, які є в переліку пункту 6-1 розділу Х "Прикінцевих та перехідних положень" ЗУ "Про публічні закупівлі" (наприклад, насоси, трансформатори та генератори), вартісну межу, яка становить або перевищує 200 тис.грн. для застосування вимог щодо ступеню локалізації розраховувати, виходячи із загальної вартості всіх одиниць таких товарів чи окремо за кожним найменуванням таких товарів? 2. Чи розповсюджуються умови пункту 43 Особливостей на виправлення невідповідностей, пов'язаних з інформацією та/або документами, які вимагаються замовником на підтвердження ступеня локалізації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2