Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
11297 / 11211
Просимо допомогти в наступній ситуації. Внаслідок динамічного зростання цін на паливо, газ та дизпаливо, ціна за одиницю товару з моменту моніторингу цін для виведення очікуваної вартості предмета закупівлі і публікації оголошення до моменту акцепту вважається неактуальною, що призводить до необхідності за проханням постачальника змінити ціну за одиницю товару відповідно до цін на ринку. Чи можливе укладання додаткової угоди про зміну ціни за одиницю товару в межах 10%, як прописано в ст. 36 Закону, в день підписання договору? Та на підставі якого документу (про коливання цін) і за який період (чи береться до уваги період з моменту подання оголошення до моменту укладання договору)? Вдячні за допомогу.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
12041 / 11456
Доброго дня. З 1 січня 2017 року предмет закупівлі товарів і послуг буде визначатись замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” за показниками третьої – п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги, а окремі частини предмета закупівлі (лоти) - за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Скажіть будь ласка, що означає "за показниками третьої – п'ятої цифр" та "за показниками четвертої – восьмої цифр"? Мається наувазі тільки третя, п'ята, четверта і восьма цифра? Чи з третьої по п'яту (тобто можна визначати предмет за третьою,четвертою або п'ятою цифрою)? І лоти - тільки четверта або восьма чи можна визначати за будь якою - четвертою, шостою, сьомою, восьмою? Заздалегідь вдячна за відповідь
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
13488 / 12901
Державним підприємством "УАТК" було проведено відкриті торги по закупівлі послуг з оцінки майна: UA-2016-06-22-000414-c - які не відбулися, так як заявився один учасник, та UA-2016-07-11-000765-b - в даній закупівлі виявлений не добросовісний постачальник, з яким готується розірвання договору (часткова відміна закупівлі по лотам) . Питання: Чи може ДП «УАТК» провести іншу процедуру закупівлі, в тому числі переговорну, зі зміною ціни закупівлі, що не перевищує 200 000 грн. по кожному лоту окремо – як окрема закупівля, якщо предмет закупівлі проводився раніше як мультилотова закупівля на відкритихі торгах, що не відбулись чи відмінені частково.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
11833 / 11381
Чи є правомірними встановлення замовниками в тендерній документації вимог до переможця процедури закупівлі щодо надання документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ч.1,2 Закону України "Про публічні закупівлі", також і у паперовому вигляді?
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
10016 / 9723
Рішенням сесії Запорізької обласної ради від 27.07.2016 № 13 створено комунальну установу «Центр публічних закупівель» Запорізької обласної ради та затверджено Статут установи. Метою діяльності установи визначено організацію та проведення процедур закупівель (в тому числі централізовано) та закупівель товарів і послуг за рамковими угодами в інтересах замовників за рахунок коштів обласного бюджету. Рішенням Запорізької обласної ради від 05.10.2016 № 10 визначено комунальну установу «Центр публічних закупівель» Запорізької обласної ради централізованою закупівельною організацією, яка організовує і проводить процедури закупівель та закупівлі за кошти обласного бюджету за рамковими угодами. Установі необхідно здійснювати процедури торгів за рамковими угодами на 2017 рік в інтересах більш ніж 150 замовників. Проте механізм проведення даної процедури не визначено. З метою організації відповідної процедури у межах чинного законодавства у найкоротші терміни, просимо надати роз’яснення щодо порядку проведення процедури закупівель за рамковими угодами з використанням електронної системи.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2