Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
444 / 464
Чи можна стверджувати, що військові частини Збройних Сил України та Національної гвардії України при укладанні договорів (від імені окремої юридичної особи, на яку є призначення бюджетних коштів) на закупівлю товарiв, робiт i послуг оборонного призначення для забезпечення потреб сектору безпеки i оборони за державні (бюджетні) кошти, укладають державні контракти?
Відповідь
09.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
444 / 513
Доброго дня. В рамках модернізації харчування в нашій громаді, було здійсненно перехід до роботи згідно моделі опорної кухні. Правові відносини оформленні договором про надання послуг з харчування, де виконавець-опорна кухня, отримувач послуги відповідно- замовник. Постанова КМУ №305 від 24.03.2021 не вказує чи потрібно публікувати такий договір, і чи взагалі підпадають такі відносини у сферу дії ЗУ"Про публічні закупівлі",(окрім,закупівлі безпосередньо продуктів харчування для закладів,НЕ послуги!).Оскільки вищевказані правовідносини не вказані у переліку п.5, ст.3 ЗУ"Про публічні закупівлі", чи потрібно реєструвати такий договір в електронній системі закупівель?
Відповідь
21.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
442 / 464
Добрий день! Повідомляємо, що в Перелік лікарських засобів та медичних виробів, закупівля яких здійснюється закладами охорони здоров’я, структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій з використанням електронного каталогу внесені такі позиції: Йогексол (Iohexol) та Севофлуран (Sevoflurane). Препарати виготовляються нашим підприємством в умовах аптеки, раніше були включені у категорію 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Екстемпоральне виготовлення). Категорію безпідставно виключено з е-каталогу, з посиланням на п. 1.8 Наказу МОЗ України від 17.10.2012 № 812 «Про затвердження Правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках» (далі – Наказ), як на підставу таких дій. п. 1.8 Наказу встановлює: «Вироблені (виготовлені) в аптеках лікарські засоби не підлягають державній реєстрації, а їх реалізація суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію лікарських засобів, крім лікувально-профілактичних закладів, заборонена. Реалізація лікарських засобів, вироблених (виготовлених) в аптеках, дозволяється через аптеки та структурні підрозділи суб’єкта господарювання, який є власником аптеки, що їх виробляє (виготовляє), з дотриманням умов зберігання, відпуску та транспортування)». У Постанові 1178 це не зазначено, тому просимо роз'яснень, яким чином мають вноситись лікарські засоби виготовлені в умовах аптеки в е-каталог та як лікарські засоби виготовлені в умовах аптеки та внесені до Переліку, що визначений Постановою 1178 можуть закуповуватись закладами охорони здоров’я?
Відповідь
01.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
441 / 483
Чи являється документ у вигляді розпорядчого рішення Замовника належним документальним підтвердженням нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу?
Відповідь
07.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
440 / 484
Відповідно до ч. 9 ст. 29 закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), після оцінки тендерних пропозицій/пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації/оголошення про проведення спрощеної закупівлі тендерну пропозицію/пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Тобто виходячи з цього перший день це день визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Тобто коли аукціон відбувся 30 січня, та в цей день опреділився переможець, який дав найменьшу ціну, та це було відображено в протоколі аукціону та протоколі замовника саме 30 січня, то це саме і є перший день. Так ? І тоді 2 й день буде 31.01. третій 1.02. А четвертий 2.02. (3 та 4 лютого це вихідні дні) Так виходячи з трактовки Закону "Про публічні закупівлі " потрібно рахувати?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2