Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
819 / 822
Доброго дня! закуповуємо тест смужки для визначення ковід. - 2500 грн. Відповідно до перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" не зрозуміло чи проводити спрощену закупівлю, чи звіт про укладений договір. Детального переліку на розхідні матеріали чи медичні вироби немає. Спрощена закупівля від 50 тис. грн., але читаючи перехідні положення здається, що межі немає і не зважаючи на таку маленьку суму тре проводити спрощену. Який все ж таки обрати вид закупівлі?????
Відповідь
04.11.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
795 / 781
У разі, якщо, у ціновій довідці (експертний висновок ТПП) зазначено відсоток коливання ціни електроенергії 34%, чи можливо підписання декількох додаткових угод (до 10%), обґрунтуванням яких, буде одна цінова довідка .
Відповідь
03.11.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1143 / 1151
Доброго дня. Пункт 2 частина 5 ст. 41 Закону "Про Публічні закупівлі", а саме "2) збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії; Якщо предметом закупівлі є газ нафтовий скраплений, то змінювати ціну за одиницю товару ми можемо частише ніж один раз на 90 днів?
Відповідь
03.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
548 / 548
Все частіше Замовники вимагають від Учасників надати гарантійний лист від виробника або офіційного представника виробника на території України, яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі торгів та пропонується Учасником, в належній якості, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією та пропозицією Учасника торгів (далі - авторизаційний лист про повноваження). Стандартом поведінки виробника або його офіційного представника є надання лише одного авторизаційного листа про повноваження для одного учасника, або ненадання жодного,- у разі якщо сам виробники приймає участі у закупівлях. Зазначена обставина виключає можливість отримати авторизаційний лист про повноваження всіма іншими учасниками, та не уможливлює їх участь у закупівлі. Вимога надати авторизаційний лист про повноваження тендерної документації суттєво обмежує конкуренцію та дає важіль Замовнику - відхиляти Учасників без цих листів за те, що «пропозиція не відповідає вимогам замовника». У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас роз’яснити: чи є вимога тендерної документації про надання учасником авторизаційного листа про повноваження дискримінацією, у розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі»? чи має право замовник включати до тендерної документації вимогу про надання учасником авторизаційних листів від виробника або офіційного представника виробника на території України? якими положеннями ЗУ «Про публічні закупівлі» чи інших нормативно-правових актів передбачено обов’язок виробника або його офіційного представника на території України надавати учаснику закупівлі лист про повноваження для участі у закупівлі?
Відповідь
03.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
741 / 778
Добрий день. Прошу надати відповідь по суті. Чому ЦЗО проводить відкриті торги з публікацією англійською мовою, якщо Замовник подає Заявку на проведеня закупівлі по предмету на суму 300000,00 грн. відповідно до затвердженого кошторису?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2