Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10145 / 10262
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення чи може замовник приймати до розгляду до завантаженні файли - документи після закінчення строку подання тендерних пропозицій? Чому завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, здійснюється учасниками і після закінчення строку подання тендерних пропозицій? Заздалегідь дякую за відповідь!
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
11067 / 10786
Що діяти, якщо договір, укладений за результатами аукціону (допорогова закупівля), був розірваний?
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7623 / 7419
Ст. 38 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено відповідальність за порушення вимог цього Закону тільки для членів тендерного комітету замовника, уповноваженої особи (осіб), членів органу оскарження, службових (посадових) осіб Уповноваженого органу, службових (посадових) осіб органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (обслуговуючего банку). Якими саме законами та яка відповідальність передбачена для Операторів елктронних майданчиків та Адміністратора системи PROZORRO?
Відповідь
28.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
10447 / 10367
У листопаді надійшли додаткові бюджетні кошти (180 тис.грн)на закупівлі матеріалів (металу) для ремонту даху (частина коштів - на весь дах не вистачає). Через систему оголошено закупівлю, аукціон призначено на 29 листопада. Але 28 листопада стає відомо що нам ще додатково виділяється 100 тис. грн. на закупівлю того ж товару. Що у такому випадку робити: оголошувати відкриті торги на 100 тис., оголошувати допорогову закупівлю на 100 тис., оголошувати переговорну процедуру з переможцем попередньої закупівлі (товар той же) чи придбати по прямому договору. У перших трьох випадках є ризик що через тривалість процедур кошти не будуть витрачені і повернуться в бюджет (кінець року).
Відповідь
28.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9023 / 9061
У відповідності з законом України «Про публічні закупівлі», тендерним комітетом були оголошені, проведені та двічі відмінені відкриті торги на закупівлю природного газу для опалення через відсутність достатньої кількості учасників. При цьому у вищезазначених відкритих торгах предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються. Але внаслідок підвищення ціни на газ природний в Україні, очікувана вартість закупівлі другої процедури була збільшена. На Вашу думку, чи правомірно в даному випадку застосування тендерним комітетом переговорної процедури закупівлі на підставі абз. 4 ч 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2