Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
213 / 240
Доброго дня! Прошу роз'яснення. Якщо за рік по коду ДК не перевищує 95тис.грн. Протягом року буде три закупівлі на 20, 20, 51 тис.гривень. Чи треба оприлюднювати звіт про укладений договір від 0,01 коп.? Це залежить від вартості самої закупівлі чи від річної вартості по ДК?
Відповідь
25.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
213 / 241
Прошу надати роз'яснення з такого питання. Постановою КМУ від 21.11.2023 р. №975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 22.12.2023 р. №1364, заклади освіти державної та комунальної форми власності віднесено до зазначених категорій об’єктів. Чи можна здійснити закупівлю послуг, вартість яких перевищує 100 тис. грн., щодо охорони закладів освіти комунальної власності, уклавши "прямий" договір з підрозділом Управління поліції охорони, на підставі норми абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178?В абзаці 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей зазначено, що відсутність конкуренції має бути саме з ТЕХНІЧНИХ причин. Але ТЕХНІЧНУ можливість надавти аналогічні послуги мають безліч приватних охоронних фірм. Чи не буде порушенням укладення договору на надання послуг з охорони закладів освіти комунальної власності без проведення процедури відкритих торгів, на підставі виключення згідно з абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей?
Відповідь
18.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
213 / 208
Беремо участь в процедурі закупівлі, як учасник. Замовник в тендерній документації ставить вимогу про надання довідки у довільній формі із зазначенням найменування товару, назви виробника та ID товару, який присвоєно електронною системою закупівель або сертифікат походження товару, що підтверджує походження товару з країни, з якою Україна уклала міжнародну угоду та / або країни, яка є учасником Угоди СОТ про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України «Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі». Сертифікат походження товару має підтверджувати, що країною походження товару є країни, з якими Україна уклала міжнародні угоди та / або країни, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України «Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі». Питання наступне: 1. чи є Сполучене Королівство Великої Британії та Ірландії країною, з якою Україна уклала міжнародні угоди та / або країною, яка є учасником Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України «Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі»? 2. Якщо сертифікат походження на товар видається по факту відгрузки товару з Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії і відсутній у нас на даний момент, яким документом ми можемо його замінити ( але товар має походження Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії)?
Відповідь
07.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
212 / 219
У разі внесення змін до умов договору (загальні умови договору) про закупівлю чи існує потреба замовнику оприлюднити повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю?
Відповідь
13.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
212 / 239
Як завершити закупівлю (відкриті торги за Особливостями), яка розпочата 09.02.2024 року у зв’язку з набуттям чинності 13.02.2024 року "Двадцятих змін до Особливостей"? Чи вірним буде трактування статті 58 Конституції України, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотньої дії в часі, тобто дану процедуру закупівлі потрібно завершувати відповідно до попередньої редакції Постанови?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2