Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
512 / 533
Доброго дня, ми оборонний замовник, Прямі договори укладаються до 200тис. чи до 100тис.?
Відповідь
26.01.2024 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
511 / 551
Планується проведення відкритих торгів з особливостями щодо закупівлі за кодом CPV за ДК 021:2015 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання". Кількість транспортних засобів , яким потрібно буде проводити обслуговування та ремонти становить : - 537 одиниць, з яких більша кількість вантажний транспорт. На початку року практично не можливо запланувати та передбачити , яка саме деталь/вузол або агрегат транспортного засобу вийде з ладу і потребуватиме поточного ремонту. У разі закупівлі визначеної кількості ремонтів по кожній деталі/вузлові та агретові транспортного засобу корегувати кількісний показник буде практично неможливо -відсутнє бюджетне фінансування. Питання: 1. Чи можливо в тендерній документації зазначити заплановий перелік ( відповідна кількість найменувань послуг по позиціям ) ремонтів деталей/вузлів та агрегатів та щоб учасники надали пропозиції на весь перелік найменувань послуг по кожній позиції , а договір укласти на очікувану вартість закупівлі (відповідно до річного плану закупівель). При цьому технічна специфікація договору містила б всі найменування послуг з вартістю .
Відповідь
25.01.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
510 / 502
Істотними умовами договору, укладеному за результатом проведеної процедури закупівлі "Відкриті торги з Особливостями" визначено, що істотними умовами договору є предмет, ціна та строк дії договору. Чи можна вносити зміни у такий договір, шляхом укладання додаткової угоди, а саме терміну поставки товару, або терміну надання послуги не виконуючи вимоги п.п.4, п.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
11.01.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
508 / 518
У 2023 році було укладено договір на надання послуг на суму 580 тис. гривень. На кінець року договір було виконано на суму 148 тис. грн. Залишок складає 432 тис. грн. До початку наступного року було прийнято рішення про продовження дії договору відповідно до ч. 6 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі", тобто на 20 % від суми початкового договору, що складає 116 тис. грн. (580 тис. *20%=116 тис.) Постає запитання чи після укладання додаткової угоди на суму 116 тис. грн. ми можемо ще окрім цих 116 тис. грн., використовувати суму залишку в розмірі 432 тис. грн. оскільки договір продовжує свою дію. При цьому прошу врахувати, що відповідно до п. 17 Особливостей затверджених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 року зі змінами, договір про закупівлю за результатами проведеної процедури укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень ч. 6 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі", а тому оскільки дію договору продовжено і збільшено суму договору на 20% від початкової ціни договору, а від так тоді чи можна вважати що ми можемо в даний період використати послуги по цьому договору на загальну суму 548 тис. грн. (116 тис. грн ( 20 % збільшення) + 432 тис. грн. залишок невикористаних коштів минулого року), оскільки додаткова угода, не є окремим договором, а нею продовжено дію договору укладеного в попередньому році.
Відповідь
21.02.2024 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
506 / 501
Чи буде, i коли буде проводитись тендер на послуги з розробки Концепції, підготовки та оцінювання витрат щодо представлення експозиції Національного павільйону України на Всесвітній виставці EXPO 2025?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2