Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
729 / 722
Доброго дня! Міська рада, як кінцевий бенефіціар, уклала Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) на реалізацію Програми з розвитку міської інфраструктури. Найближчим часом буде підписана Угода про передачу коштів позики. Кошти виділяються однією сумою на десять проєктів. Питання: Чи можливо здійснити закупівлю товарів, робіт та послуг за проєктами наступним чином: по п'яти проєктах (закупівля техніки) провести торги за Національними процедурами, по інших п'яти (реконструкція) за Міжнародною процедурою?
Відповідь
08.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1022 / 1084
Доброго дня! Є потреба у проведенні закупівлі по наданню послуг прогрограмного забезпечення. Скажіть будь ласка, чи є ""Висновок експертів Міністерства юстицій України Науково-дослідницького центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності" в якому йдеться про те, що даний висновок є підставою для проведення переговорної процедури закупівлі при проведенні закупівлі послуг відповідно до абз. 4 п. 2ч. ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року №922-VIII - відсутність конкуренції з технічних причин.
Відповідь
07.04.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
718 / 754
Шановні, прошу надати консультацію з наступного питання. Відповідно до Вашого наказу 14.12.2020 № 2628 у назві валюти, у якій надається гарантія, зазначається валюта, у якій надається гарантія, та її цифровий і літерний код відповідно до Класифікатора іноземних валют та банківських металів, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 04 лютого 1998 року № 34. В наказі № 34 немає цифрового та літерного коду гривні. Тобто, якщо в наказі № 34 не зазначено цифрового та літерного коду гривні виходить, що замовники не вправі вимагати надання гарантії в гривні?
Відповідь
07.04.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
758 / 826
Висловлю Вам свою повагу та прошу надати відповідь щодо наступного. Відповідно до наказу Мінеконом № 2628 від 14.12.2020 в гарантії зазначається категорія гаранта. На сьогоднішній день встановлені категорії лише для системних банків. Чи означає це, що тепер брати гарантію для державних торгів можна лише у системного банку?
Відповідь
07.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1036 / 1028
Доброго дня, чи можна вважати не протиправним застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутність конкуренції з технічних причин) для закупівлі експлуатації спортивних споруд (послуг оренди спортивних споруд) для проведення спортивних заходів місцевого (обласного) рівня у випадку зазначення конкретного місця проведення спортивно-масового заходу в Календарному плані фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів області на відповідний рік, Регламенті спортивного змагання та Наказі про проведення такого заходу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2