Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.12.2023 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
758 / 766
04 листопада 2022р. КП «Тепловик» було оголошено відкриті торги з особливостями за предметом закупівлі «Когенераційна установка потужністю 500 кВт на базі газового двигун-генератора» 15 листопада 2022р. відбулось розкриття пропозицій за результатами якого вийшов один учасник. 21 листопада 2022р. було укладено договір з учасником на суму 11 500 000. Грн у тому числі ПДВ. Проплата була здійснена 30 листопада 2022р. за податковим кодом 850220 Просимо Вас роз’яснити чи підпадає вищенаведена закупівля «Когенераційна установка потужністю 500 кВт на базі газового двигун-генератора» під дію постанови Щодо Переліку, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 20.03.2020 року №224 зі змінами та доповненнями (далі - Перелік №224) товарів які звільняються від оподаткування ПДВ ? В свою чергу КП «Тепловик» було проведено закупівлю з оподаткуванням ПДВ.
Відповідь
04.09.2023 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
757 / 767
У відкритих торгах завантажені файли учасника, що надав найменшу ціну, не відкриваються. На майданчику ДЗО теж не змогли їх відкрити. Чи правомірно надавати в такому випадку 24 години на виправлення? Ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-25-008623-a
Відповідь
08.08.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
752 / 791
Відповідно до п.п. 2 п. 13 Особливостей дійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджений постановою КМУ від 12.10.2022 року № 1178 (далі Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року)до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією додано новий "підвид" територій активних бойових дій. Тобто, наразі у розділі "Території, на яких ведуться (велися) бойові дії" є три підрозділи: 1. Території можливих бойових дій; 2. Території активних бойових дій; 3. Території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси. Оскільки пп.2 п. 13 Особливостей передбачено тільки "території активних бойових дій" прошу надати відповідь: Чи можуть замовники, які перебувають на "Території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси" укладати договір без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп.2 п. 13 Особливостей? (зокрема замовники місцезнаходження яких на території Херсонської міської територіальної громади)
Відповідь
18.05.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
749 / 796
Вітаю. Пунктом 8 Постанови Уряду №1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» передбачено, що Державні замовники здійснюють закупівлі товарів (крім товарів, визначених у додатку 1), робіт і послуг без застосування видів (процедур) закупівель, визначених Законами України “Про оборонні закупівлі” та “Про публічні закупівлі”. Державні контракти (договори), крім тих, що укладаються із застосуванням рамкової угоди для потреб оборони, передбаченої цими особливостями, укладаються державними замовниками з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 335 “Деякі питання здійснення оплати товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони в умовах воєнного стану” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 26, ст. 1419). Під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг (крім закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, а також закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин) державний замовник готує оголошення про закупівлю, в якому зазначається інформація згідно з додатком 2, та надсилає його для оприлюднення відповідно до пункту 1 частини третьої статті 30 Закону України “Про оборонні закупівлі”. Чи відноситься формулювання "та їх складових частин" до всього переліку чи тільки до боєприпасів?
Відповідь
08.11.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
748 / 723
У яку статтю Калькуляції собівартості продукції, що передбачена Додатком 2 до Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів, затвердженого постановою КМУ від 02.08.2022 № 861, включати витрати на ввізне мито, сплачене при імпорті компонентів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2