Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
298 / 307
Добрий день, мене звати Сергій м. Дніпро . Скажіть будь ласка коли я отримаю кошти які через послугу Є підтримка замовив приблизно 15.03.2022 Пройшов майже місяць,а кошти так і не отримав.
Відповідь
13.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
284 / 268
Добрий день. Я -фоп зробила 24 березня заявку в дії на отримання е підтримки 6500грн . Станом на 13квітня зарахування коштів не здійснено. Будь ласка надайте відповідь , а саме я можу розраховувати на зарахування коштів та дату зарахування. Якщо ні ,то чому ? Дякую. З повагою.
Відповідь
13.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
553 / 551
Чи сумуються за кодом ДК закупівлі проведені до введення воєнного стану та після? Зокрема, до введення воєнного стану замовником оприлюденого річний план та звіт про договір (закупівля без використання електронної системи) за кодом ДК 5011 на суму 46 тис. грн. Наразі, після ведення воєнного стану, є потреба здійснити закупівлю за кодом ДК 5011 на суму 9 тис. грн. Як має вчинити Замовник: оприлюднити річний план та звіт на 9 тис. грн. чи оприлюднити звіт з договором без плану, керуючись постановою 169 (оскільки обидві закупівлі перетнуть межу у 50 тис. грн.)?
Відповідь
13.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
323 / 313
Заєрегіструвався 23 березня в ДІІ на єпідтримку, сьогоді 13 квітня. Чи будуть виплачені 6500? Да чи ні? Просто да, чи ні.
Відповідь
13.04.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
758 / 775
Відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 40 "ЗУ "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання у разі відсутності конкуренції з технічних причин. У Замовника (ГУ ДСНС України у Запорізькій області) є постійна потреба в отриманні послуги з розподілу електричної енергії, яка відповідно до вищевказаних норм закону, може бути надана лише певним субєктом господарювання. До початку введення воєнного стану, Замовник отримував послугу з розподілу електричної енергії на підставі договору від 21.12.2021 року, який було укладено у відповідності з вимогами абзацу 4 ч.2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". Відповідно до пп. 1 п.1 Постанови Кабінету Міністрів України №169 від 28.02.22 року "Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану" оборонні та публічні закупівлі здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених ЗУ "Про публічні закупівлі" та ЗУ "Про оборонні закупівлі". Наразі виникла потреба в укладанні нового договору, з датою початку отримання послуги, не пізніше 05.03.2022 року, в звязку з чим прошу надати консультацію (рекомендацію) з наступного питання: 1. Чи можливо при укладанні нового договору, у відповідності з вимогами постанови КМУ №169, застосовувати норми ч. 3 ст. 631 ЦК України, та встановити що умови договору застостосуються до відносин між Сторонами, які виникли з 05.03.2022 року.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2