Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.01.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
8340 / 8074
Відповідно до ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII Голова, секретар та інші члени тендерного комітету, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель.  чи визначений перелік підприємств, установ чи організацій, що мають право проводити навчання з питань організації та здійснення закупівель?  з якою періодичністю Голова, секретар та інші члени тендерного комітету, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель?  якщо працівники замовника проходили навчання відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» необхідно проходити навчання чи підвищення кваліфікації?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6406 / 6337
Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення щодо інформації про кінцевого бенефіціарного власника(контролера), а саме: у запиті в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (передбаченого п.9 частини 2 статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань") надана інформація, в переліку засновників лише "АКЦІОНЕРИ ЗА РЕЄСТРОМ"(ПАТ "Екоклін", ЄДРПОУ 34964189), тобто відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6290 / 6046
Скажіть, будь ласка, в який термін потрібно розмістити звіт про укладений договір(закупівля більше 50 тис грн, але менше 200 тис грн), якщо договір укладено 06.01.2017?Дякую
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7881 / 7839
Просимо надати роз’яснення стосовно наступного питання. Очікувана вартість предмету закупівлі складає 40 000 000,00 грн. ( що перевищує 20 мільйонів гривень). Закупівля багатолотова. Відповідно до вимог тендерної документації учасник повинен надати копію затвердженої антикорупційної програми та копію наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми учасника - юридичної особи (для учасників – юридичних осіб у випадку, коли наявність антикорупційної програми є обов’язковим для юридичної особи відповідно до закону). Питання : чи повинен учасник надати копію антикорупційної програми та копію наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми, якщо він подав пропозицію за двома лотами та сума закупівлі за цими лотами не перевищує 20 мільйонів гривень ?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11094 / 10602
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення. Якщо очікувана вартість багатолотової закупівлі перевищує 20 мільйонів гривень, але учасник торгів подає тендерні пропозиції стосовно декількох частин предмета закупівлі (декількох лотів), очікувана вартість яких в сумі не дорівнює та не перевищує 20 мільйонів гривень, чи зобов’язаний цей учасник відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» мати затверджену антикорупційну програму та уповноваженого з реалізації антикорупційної програми?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2