Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7323 / 7139
Згідно Наказу Мінекономрозвитку № 2092 від 19.12.2016 року «Про внесення змін до порядку визначення предмету закупівлі» п.1 розділу II доповнено абзацем: “Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). У разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовником у дужках зазначається МНН кожного лікарського засобу. Чи стосується дана вимога медичних закладів та установ, які закуповують медичні препарати у великій кількості? Як відображати замовнику у дужках назву лікарського засобу за (МНН) , якщо за договором закупівля медпрепаратів здійснюється в асортименті більше 50 найменувань?
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6494 / 6302
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ для замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, порогова планка на товари становить 1 млн. грн. Підкажіть будь-ласка, якщо річна потреба замовника в товарі наприклад становить 3 млн. грн., чи може замовник здійснити закупівлю до 1 млн. грн. шляхом укладання прямого договору, а потім на залишок провести процедуру відкритих торгів ? Та навпаки провести спочатку процедуру відкритих торгів , а потім укласти прямий договір до 1млн. грн. ?
Відповідь
02.02.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5852 / 5590
Прошу надати інформацію щодо питання чи потрібно ставити на протоколі тендерного комітету Замовника печатку та яку саме.
Відповідь
02.02.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7816 / 7600
Доброго дня. При оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору у зв'язку зі зміною тарифів (при чому сума, визначена в договорі залишається без змін, а змінюється лише обсяг закупівлі), на підставі п. 7 ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" - зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни,система електронного майданчика не дає змоги оприлюднити вищезазначену інформацію без зміни суми, визначеної в договорі, цим самим змушуючи замовника обирати іншу підставу ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" для оприлюднення змін істотних умов договору. Який законний вихід з даної ситуації? Дякую.
Відповідь
02.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7663 / 7260
Доброго Дня! Будь-ласка підскажіть до якого коду ДК021:2015 віднести дезинфікаційні та антисептичні засоби (які використовуються для дезинфекції приміщення в лікувальних установах)до 33631600-8- Антисептичні та дезінфекційні засоби чи до 24455000-8 Дезинфікаційні засоби
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2